ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

جزییات تاز‌ه‌ای از «قبله عالم»، سریالی تاریخی – کمدی از کارگردان اکسیدان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی این سریال و به نقل از دیجیاتو «قبله عالم» سریالی طنز برآمده از اتفاق‌های تاریخی دوران ناصرالدین شاه قاجار است که حامد محمدی کارگردانی آن را برعهده دارد. این سریال که ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۴

به گزارش روابط عمومی این سریال و به نقل از دیجیاتو «قبله عالم» سریالی طنز برآمده از اتفاق‌های تاریخی دوران ناصرالدین شاه قاجار است که حامد محمدی کارگردانی آن را برعهده دارد. این سریال که در حال طی مراحل پیش تولید برای عرضه در شبکه نمایش خانگی است، به سرمایه گذاری سرویس وی او دی فیلیمو و تهیه کنندگی نمایش گستران تولید خواهد شد.

همانطور که پیش‌تر حدس زده بودیم، در نهایت اعلام شده که با یک سریال طنز تاریخی روبرو هستیم که البته به احتمال زیاد جنس آن تفاوت‌های زیادی با سریالی چون قهوه‌تلخ خواهد داشت و با بودجه بیشتری که برای آن در نظر گرفته شده، احتمالا با سریالی به مراتب بزرگ‌تر روبرو خواهیم بود.

قبله عالم
بعید نیست با توجه به گزارشی که فیلیمو پیش‌تر منتشر کرد، از بین این تیم بازیگری در سریال قبله عالم خبری باشد. هرچند در بخش نویسندگی و کارگردانی که خبری از داوودی و کایدان نیست.

حامد محمدی که تجربه نویسندگی و کارگردانی فیلم‌های سینمایی از جمله اکسیدان، چهارانگشت و نویسندگی فیلم‌های طلا و مس و حوض نقاشی را در کارنامه دارد، با «قبله عالم» برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی حضور خواهد داشت.

«قبله عالم» با درون مایه طنز رخدادهای تاریخی دوران ناصرالدین شاه را به جامعه امروز پیوند می‌زند و بر اساس طرحی از حامد محمدی نوشته شده است.

این سریال با پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید به زودی بازیگران خود را معرفی خواهد کرد. گفتنیست هنوز زمان دقیقی از پخش این سریال در دسترس نیست و در حال حاضر صرفا از لوگوی سریال با طراحی عرفان بهکار رونمایی شده است. بهکام طراحی پوستر برای فیلم‌هایی همچون نبات، روسی و مردی بدون سایه را انجام داده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی