ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Helldivers 2 رکورد ۳۳۰ هزار بازیکن همزمان را در استیم ثبت کرد

استقبال از بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) روی استیم بسیار خوب بوده و اکنون موفق‌ترین عنوان منتشر شده سونی روی استیم نیز محسوب می‌شود. Helldivers 2 توانسته رکورد جدیدی با تعداد بازیکنان همزمان خود ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۲

استقبال از بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) روی استیم بسیار خوب بوده و اکنون موفق‌ترین عنوان منتشر شده سونی روی استیم نیز محسوب می‌شود.

Helldivers 2 توانسته رکورد جدیدی با تعداد بازیکنان همزمان خود ثبت کند و در حال حاضر چهارمین بازی محبوب استیم است. به تازگی ۳۳۰ هزار نفر به صورت همزمان هل دایورز ۲ را تجربه می‌کردند و اکنون تعداد بازیکنان همزمان آن از عناوینی مثل Baldur’s Gate 3، استارفیلد، Destiny 2 و هیلو اینفینیت نیز بیشتر است. 

مطلب پیشنهادی
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
۱۰ سلاح برتر کالاف دیوتی موبایل

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم، مشکلات سرورهای بازی Helldivers 2 هست که از زمان عرضه تاکنون ادامه داشته‌اند. استودیو Arrowhead Game در تلاش بوده تا وضعیت سرورهای بازی را بهبود ببخشد، اما تاکنون موفق به انجام این کار نشده است. از این رو ثبت چنین رکوردی توسط هل دایورز ۲ کار سخت‌تری هم محسوب می‌شود.

بازی Helldivers 2

هل دایورز ۲ هفته پیش از مرز فروش ۱ میلیون نسخه‌ای عبور کرد و به همین خاطر ثبت چنین رکوردی چندان دور از انتظار نبود. نسخه اول هل دایورز در سال ۲۰۱۵ به بازار منتشر شده بود و استودیو Arrowhead Game در ۸ سال گذشته تمام تمرکز خود را معطوف دنباله این سری کرده و بازی دیگری نساخته بود.

Helldivers 2 – که ظاهرا هیچ‌گاه قرار نیست حالت PvP دریافت کند – هم‌اکنون روی‌ پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس است.

مطلب پیشنهادی
بازی‌های بیشتر!
راهنمای خرید بهترین SSD برای ارتقای پلی‌استیشن ۵

کامل‌ترین داستان سری مکس پین

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی