ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: ریبوت Banjo-Kazooie با بازنگری در مقیاس و اندازه روبرو شده

Banjo-Kazooie شاید یکی از پرتقاضاترین بازی‌هایی باشد که هواداران دوست دارند ریبوت شود، اما متاسفانه تاکنون، نشانه‌های رسمی مبنی بر اینکه این سری محبوب پلتفرمینگ بازمی‌گردد، وجود نداشته است. با این حال، در ماه‌های اخیر ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۲

Banjo-Kazooie شاید یکی از پرتقاضاترین بازی‌هایی باشد که هواداران دوست دارند ریبوت شود، اما متاسفانه تاکنون، نشانه‌های رسمی مبنی بر اینکه این سری محبوب پلتفرمینگ بازمی‌گردد، وجود نداشته است.

با این حال، در ماه‌های اخیر افشاگری‌ها ادعا کردند که بازی جدید Banjo-Kazooie واقعا در حال توسعه است، اگرچه به نظر می‌رسد این پروژه در پشت صحنه کمی با بازنگری روبرو شده است.

NateTheHate که قبلا ادعا می‌کرد در سال ۲۰۲۲ به ساخت یک بازی جدید Banjo چراغ سبز نشان داده شده، اخیرا در ResetEra گفت که این عنوان در حال حاضر «نسبت به مقیاس و دیدگاه اولیه ساخت» بازنگری شده و در پیام دیگری اضافه کرد تغییراتی «برای بهتر شدن» آن در حال انجام است.

مطلب پیشنهادی
چه خبر از منجی ایکس باکس؟
استارفیلد تونست ایکس باکس رو نجات بده؟ | ویجی کست

با این وجود، با توجه به تغییر در روند توسعه، احتمالا تا موقعی که خبر رسمی و موثقی از سوی سازندگان در مورد این بازی بشنویم، مدت زمان بیشتری باید صبر کنیم.

چیزی که هنوز ناشناخته باقی مانده، این است که کدام استودیو بازی Banjo-Kazooie را توسعه می‌دهد (البته با فرض واقعی بودن). این سری همیشه در گذشته تحت کنترل Rare بوده، اما مشخص نیست که آیا بازی بعدی نیز توسط آن‌ها ساخته خواهد شد یا خیر.

Banjo-Kazooie

جالب اینجاست که اگرچه مایکروسافت یا Rare نشانه‌های زیادی مبنی بر عرضه بازی جدید Banjo ارائه نکرده‌اند، فیل اسپنسر، رئیس Xbox به تقاضای گسترده برای احیای این سری اشاره کرده بود.

او در آن زمان گفت:

از کارهای ما در گذشته متوجه شده‌اید که هنوز به هر فرنچایزی که مردم دوست دارند ما سراغ‌شان برویم، دست نزده‌ایم. طرفداران بانجو، صدای شما را می‌شنوم. اما زمانی که تیم مناسب و فرصت مناسب را پیدا کنیم، دوست دارم دوباره به داستان‌ها و شخصیت‌هایی که قبلا دیده‌ایم بازگردیم.


کامل‌ترین داستان سری مکس پین

بازی Helldivers 2 رکورد ۳۳۰ هزار بازیکن همزمان را در استیم ثبت کرد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی