ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Battlefield
اخبار و مقالات

کارگردان بازی جدید Battlefield از الکترونیک آرتز جدا شد

Ridgeline Games روی بازی جدیدی از بتلفیلد (Battlefield) کار می‌کرد که اکنون کارگردان خود را از دست داده و مارکوس لیتو (Marcus Lehto) از استودیو جدا شده است.  مارکوس لیتو، کارگردان استودیو Ridgeline Games، تنها ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۵

Ridgeline Games روی بازی جدیدی از بتلفیلد (Battlefield) کار می‌کرد که اکنون کارگردان خود را از دست داده و مارکوس لیتو (Marcus Lehto) از استودیو جدا شده است. 

مارکوس لیتو، کارگردان استودیو Ridgeline Games، تنها پس از ۲ سال کار با الکترونیک آرتز، از این شرکت جدا شده است. یکی از کاربران توییتر به اسم DANNYonPC متوجه جدایی مارکوس لیتو از استودیو ریجلاین شده است. این بازی‌ساز تمام اشارات به سری بازی Battlefield و Ridgeline Games را از صفحه فیسبوک خود حذف کرده است. 

مطلب پیشنهادی
تحولی نو یا بازگشت به عقب؟
بررسی بازی EA Sports FC 24

در حال حاضر نمی‌دانیم که آیا لیتو خودش تصمیم به ترک استودیو گرفته یا از سوی EA اخراج شده است. پس از عرضه Battlefield 2042 الکترونیک آرتز تصمیم به تجدید ساختار در این فرنچایز گرفت و لیتو را استخدام کرد. وظیفه مارکوس لیتو ساخت یک تیم توسعه جدید در سیاتل بود تا محتوای داستان بیشتری را به دنیای Battlefield تزریق کنند. 

بازی Battlefield

چند ماه نیز مشخص شد که این توسعه دهنده به عنوان کارگردان خلاق در استودیو ریجلاین مشغول شده است. لیتو چند هفته‌ای پیش نیز عکسی از استودیو و همکاران خود منتشر کرده بود که یعنی همه چیز به خوبی پیش می‌رفت. در حال حاضر سرنوشت پروژه این استودیو مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد که فرد دیگری جیگزین لیتو شده است.

استودیوهای توسعه دهنده Battlefield هم‌اکنون مشغول توسعه تکنولوژی مناسب برای بازی‌های بعدی هستند و به احتمال زیاد بتلفیلد جدید در پاییز سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی
بیشترین تاثیر ممکن در روند بازی را با این بازیکنان تجربه کنید!
معرفی بهترین هافبک‌های FC 24

فشاری ترین بازی های تاریخ 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Mohammad-Nikhalat-Jahromi
    Mohammad-Nikhalat-Jahromi | ۶ اسفند ۱۴۰۲

    پس متاسفانه وضعیت این بتلفیلدم متزلزله !

مطالب پیشنهادی