ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

پشتیبانی از بازی Rainbow Six Siege می‌تواند تا ابد ادامه داشته باشد

رینبو سیکس سیج (Rainbow Six Siege) یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی های لایو سرویس تاریخ محسوب می‌شود که می‌تواند تا ابد ادامه داشته باشد. بنابر گزارش یورو گیمر، الکساندر کارپازیس (Alexander Karpazis)، کارگردان خلاق ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۵

رینبو سیکس سیج (Rainbow Six Siege) یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی های لایو سرویس تاریخ محسوب می‌شود که می‌تواند تا ابد ادامه داشته باشد.

بنابر گزارش یورو گیمر، الکساندر کارپازیس (Alexander Karpazis)، کارگردان خلاق Rainbow Six Siege، در رویداد Siege Invitational 2024 در کشور برزیل حضور داشته و درباره ساخت دنباله این بازی صحبت کرده است. به خاطر شکست دنباله‌های بازی‌های لایو سرویس در سال‌های گذشته، یوبیسافت مونترال به جای ساخت یک بازی جدید، ترجیح می‌دهد که به پشتیبانی از رینبو سیکس سیج ادامه دهد. 

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

ساخت یک دنباله به تغییر یا حداقل ارتقا موتور بازی‌سازی نیاز دارد و این کار می‌تواند بسیار هزینه بر باشد، اما در نهایت به یک شکست ختم شود. الکساندر کارپازیس همچین اعلام کرد که تیم توسعه دهنده Rainbow Six Siege باور دارد که انجین بازی آن‌ها در میان عناوین شوتر لایو سرویس بهترین است و به همین خاطر پشتیبانی از آن می‌تواند تا ابد ادامه داشته باشد.

اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege

یوبیسافت امروز از فصل اول از سال ۹ رینبو سیکس سیج رونمایی کرد که Operation Deadly Omen نام دارد. این فصل با یک اپراتور جدیدی به اسم Deimos نیز همراه است که انتظار می‌رود با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبه رو شود. استودیو یوبیسافت مونترال همچنین با آپدیت جدید یک سری ویژگی برای کاهش سمیت چت‌های بازیکنان نیز به بازی اضافه کرده است. 

Rainbow Six Siege در حال حاضر روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
یکی از خاطره‌ساز‌های صنعت گیم
کوییز ۴۰ ویجیاتو؛ چقدر با یوبیسافت آشنا هستید؟

فشاری ترین بازی های تاریخ 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی