ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Baldur's Gate 3
اخبار و مقالات

بازی Baldur’s Gate 3 تاکنون حداقل ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است

بر کسی پوشیده نیست که بازی Baldur’s Gate 3 با عرضه خود دنیای ویدیو گیم را تحت تاثیر قرار داد و به موفقیتی شگفت‌انگیز و تاریخی برای استودیو لاریان تبدیل شد. با این حال پیش ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۷ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۰

بر کسی پوشیده نیست که بازی Baldur’s Gate 3 با عرضه خود دنیای ویدیو گیم را تحت تاثیر قرار داد و به موفقیتی شگفت‌انگیز و تاریخی برای استودیو لاریان تبدیل شد. با این حال پیش از این سازندگان یا ناشر بازی از زمان پایان کار نسخه Early Access (که حدود ۲.۵ میلیون نسخه فروخته بود) آمار رسمی از عملکرد تجاری بالدرز گیت ۳ منتشر نکرده بودند.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

مایکل داوس، مدیر بخش نشر Larian، به تازگی فاش کرده که عنوان نقش‌آفرینی و تحسین‌شده این استودیو «در یک بازه زمانی کوتاه با رقمی قابل توجه بیشتر از ۱۰ میلیون بازیکن» داشته است. حال باتوجه به این بالدرز گیت ۳ روی هیچ سرویس اشتراکی در دسترس نبوده و نیست، به راحتی می‌توان آمار تعداد بازیکن را با آمار فروش بازی پیوند زد.

داوس این موضوع را طی یک سری رشته توییت در رابطه با مشکلات اخیر بازی مطرح کرد. همان‌طور که احتمالا در جریان هستید Baldur’s Gate 3 به‌زودی قرار است یک به‌روزرسانی برای پشتیبانی رسمی از مادها دریافت کند، اما خب این مسئله با چالش‌های بسیاری مواجه شده و پچ‌ها و آپدیت‌های بازی مدام در کارکرد مادها خلل ایجاد می‌کنند.

Baldur's Gate 3

این بازی در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه از ۲ میلیون بازیکن به بیش از ۱۰ میلیون بازیکن رسید، در نتیجه طبیعی است که چنین مباحثی پیچیده و دشوار شود. وقتی شما یک شهر بزرگ داشته باشد، چند المان کوچک و اشتباه می‌توانند آتش به‌پا کنند.

تا زمان برطرف شدن این موضوع، BG3 نمی‌تواند از مادها پشتیبانی کند. لطفا از مادسازها، تیم‌های پشتیبانی، جامعه بازیکنان یا توسعه‌دهندگان ناراحت نباشید. هدف ما ساخت پچ‌های مختلف و در عین حال کار کردن روی پشتیبانی از مادها در آینده است.

بازی Baldur’s Gate 3 هم‌اکنون روی پی‌سی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

فشاری ترین بازی های تاریخ 

پدرو پاسکال: فیلم‌برداری فصل دوم سریال Last of Us عالی پیش می‌رود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی