ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

دومین دوره مسابقات The Best لیویتو با حضور بهترین بازیکنان فیفا برگزار می‌شود

امروز شاهد آغاز دومین دوره مسابقات The Best لیویتو برای بازی FC 24 بودیم، جایی که بهترین بازیکنان فیفا در ایران برای رسیدن به جایگاه‌های برتر و جوایز آن‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند. بازیکنان حرفه‌ای ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۶:۳۷

امروز شاهد آغاز دومین دوره مسابقات The Best لیویتو برای بازی FC 24 بودیم، جایی که بهترین بازیکنان فیفا در ایران برای رسیدن به جایگاه‌های برتر و جوایز آن‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند.

بازیکنان حرفه‌ای فیفا از دو ماه پیش برای حضور در The Best ثبت نام و برای راهیابی به مسابقه نهایی به‌صورت استانی رقابت کردند. دنبال‌کنندگان فضای ورزش الکترونیک ایران حتما با نام‌های آشنای زیادی در این مسابقات برخورد خواهند کرد، همچون بردیا حیدری قهرمان مسابقات کشوری در سال گذشته، و نوید برهانی ملقب به Adamant که سال ۲۰۱۴ در مسابقات فیفا 15 توانست قهرمان جهان شود.

مطلب پیشنهادی
هالند یا امباپه؟
معرفی بهترین مهاجمان FC 24

مسابقات The Best تا دو روز آینده ادامه خواهند داشت. بازیکنان به‌صورت فردی در فیفا ۲۴ یا FC 24 با یکدیگر رقابت می‌کنند تا به جوایز نفیسی دست پیدا کنند. نفر اول به عنوان قهرمان ۶۰ میلیون تومان، نفر دوم ۲۰ میلیون تومان و نفر سوم ۸ میلیون تومان برنده خواهند شد.

از دیگر نکات جالب توجهی که در این دوره مسابقات وجود داشت، فضای باز آن برای بانوان بود و شاهد حضور بانوان زیادی که هر کدام در بازی‌های مختلفی به‌صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کردند، بودیم.

استریم مسابقات The Best را می‌توانید در لیویتو دنبال کنید. برای اطلاع‌یابی از اخبار مربوط به رویداد کنونی یا دور بعدی مسابقات نیز می‌توانید به اینستاگرام لیویتو یا وبسایت آن‌ها مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی
تحولی نو یا بازگشت به عقب؟
بررسی بازی EA Sports FC 24

از دی‌ال‌سی الدن رینگ چه خبر؟ | ویجی‌لاگ پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی