ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ربات‌های قابل کنترل به بازی Helldivers 2 اضافه می‌شوند

پخش دموکراسی در کهکشان قرار است به کار آسان‌تری تبدیل شود و استودیو Arrowhead دوباره ربات‌های مکانیکی قابل کنترل را به بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) اضافه می‌کند.  یکی از کاربران ردیت به اسم ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۵

پخش دموکراسی در کهکشان قرار است به کار آسان‌تری تبدیل شود و استودیو Arrowhead دوباره ربات‌های مکانیکی قابل کنترل را به بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) اضافه می‌کند. 

یکی از کاربران ردیت به اسم Fozzye18 ویدئویی کوتاهی و چندثانیه‌ای منتشر کرده که یک بازیکن کنترل ربات‌های مکانیکی را برعهده دارد. این کاربر همچنین اشاره کرده که این ربات‌ها در بازی Helldivers 2 به دو نوع سلاح راکت و مسلسل مجهز هستند و بازیکنان می‌توانند سریع یکی از تغییر داده و دیگری را انتخاب کنند. 

مطلب پیشنهادی
پلی استیشن اسلیم عرضه شد!
بررسی کنسول پلی استیشن ۵ اسلیم

باید اشاره کنیم که خود استودیو Arrowhead هم در گذشته در یکی از تریلرها به استفاده از ربات‌های مکانیکی اشاره کرده بود. همچنین به نظر می‌رسد که سلاح‌های جدیدی نیز در راه بازی Helldivers 2 هستند. یکی از آن‌ها شبیه ارپی‌جی انرژی محور و دیگری شهاب سنگی است که مانند بمب اتمی برخورد می‌کند. 

بازی Helldivers 2

همچنین به نظر می‌رسد که بازیکنان می‌توانند از یک گروه هل دایورز هم درخواست کمک و حمایت کنند. در حال حاضر معلوم نیست که این ویژگی‌های جدید چه زمانی به بازی هل دایورز ۲ اضافه می‌شوند، اما می‌دانیم که از این رو نقشه راه جدیدی برای هل دایورز ۲ طراحی شده که هنوز از آن رونمایی نشده است.

Helldivers 2 هم‌اکنون برای پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس است.


لست آف آس چجوری با موسیقی داستان میگه؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی