ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی جهان باز Terminator Survivors معرفی شد [تماشا کنید]

کمپانی Nacon در شوکیس جدید خود از بازی جهان باز Terminator Survivors رونمایی کرد که در پاییز سال ۲۰۲۴ به صورت دسترسی زودهنگام منتشر می‌شود.  Terminator Survivors یک بازی در ژانر بقا محسوب می‌شود که ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۷

کمپانی Nacon در شوکیس جدید خود از بازی جهان باز Terminator Survivors رونمایی کرد که در پاییز سال ۲۰۲۴ به صورت دسترسی زودهنگام منتشر می‌شود. 

Terminator Survivors یک بازی در ژانر بقا محسوب می‌شود که عناصر ساختمان سازی زیادی دارد. هدف استودیو سازنده یک نمایش معتبر و همه جانبه از جهان ترمیناتور است که با المان‌های جدیدی پر شده است. این بازی در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۴ ( ۳ آبان) به صورت انحصاری از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
با کدام بتل رایفل‌ها پیروز میدان شویم؟
بهترین سلاح‌های Battle Rifle در وارزون موبایل

نسخه کنسولی این بازی از ترمیناتور نیز در دست ساخت قرار دارد ولی ورژن نهایی آن پس از پایان توسعه در دسترس قرار می‌گیرد. در این عنوان بازیکنان کنترل گروهی از بازماندگان را برعهده خواهند داشت که یک نابودگر آن‌ها را تعقیب و شکار می‌کند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از Terminator Survivors را در زیر مشاهده کنید:

Terminator Survivors به گونه‌ای طراحی شده است که مناسب تجربه انفرادی یا گروهی باشد. سازندگان روی داستان بازی تمرکز زیادی داشته‌اند و از شخصیت‌های آشنا این فرانچایز استفاده کرده‌اند. گیم پلی Terminator Survivors نیز روی مخفی‌کاری تاکید زیادی دارد، اما سناریوهای کاملا اکشن زیادی نیز پیش روی بازیکنان قرار می‌گیرد. 

Terminator Survivors در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۴ ( ۳ آبان) برای پی‌سی منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
با کدام شخصیت‌ها راحت‌تر می‌توانید بازی را ببرید؟
کدام شخصیت‌ها در Apex Legends قابلیت‌های بهتری دارند؟

چه بلایی سر درایور اومد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی