ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اولین تریلر از بازی GreedFall 2: The Dying World منتشر شد

دیشب شوکیس Nacon Connect برگزار شد و استودیو Spiders از بازی گرید فال ۲ (GreedFall 2: The Dying World) رونمایی کرد که در سال ۲۰۲۴ وارد فاز دسترسی زودهنگام می‌شود.  نسخه اول گریدفال در سال ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۷

دیشب شوکیس Nacon Connect برگزار شد و استودیو Spiders از بازی گرید فال ۲ (GreedFall 2: The Dying World) رونمایی کرد که در سال ۲۰۲۴ وارد فاز دسترسی زودهنگام می‌شود. 

نسخه اول گریدفال در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و با استقبال نسبتا خوبی از سوی بازیکنان و منتقدان روبه رو شد. در حال حاضر تاریخ انتشار دقیق این بازی مشخص نیست و تنها یک تریلر سینماتیک از GreedFall 2: The Dying World منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این دنباله باید کمی بیشتر صبر کنیم تا از گیم‌پلی آن نیز رونمایی شود. 

مطلب پیشنهادی
«زان شب دگر به چشم ندیدیم خواب را»
بازی Insomnia: Theater in the Head یادآور شب‌های بی‌خوابی‌تان است

GreedFall 2: The Dying World سه سال پس از اتفاقات بازی قبلی جریان دارد و بازیکنان یک بومی Teer Fradee را کنترل می‌کنند که به زور ریشه کن شده و به Gacane منتقل شده است. در شرایطی که جهان از جنگ و طاعون مالیکور رنج می‌برد، بازیکنان باید متحدینی را جمع آوری و از عواقب فاجعه باری جلوگیری کنند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر تماشا کنید:

مثل بازی قبلی شما می‌توانید از مبارزه، مخفی‌کاری، دیپلماسی یا توطئه در همه شرایط استفاده کنید تا به اهداف خود برسید. GreedFall 2: The Dying World شامل منطقه جدید شهر Olima و Uxantis می‌شود، شما با جناح‌های مختلفی روبه رو خواهید شد و دنیای پیش رویتان بزرگ‌تر از هم قبل خواهد بود. 

نسخه نهایی GreedFall 2: The Dying World علاوه‌بر پی‌سی، برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ نیز منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی
اگر داستایفسکی می‌توانست بازی بسازد
بررسی بازی Indika

چه بلایی سر درایور اومد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی