ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تاریخ شروع فاز دسترسی زودهنگام بازی No Rest for the Wicked مشخص شد

چندی پیش شاهد تاخیر No Rest for the Wicked بودیم و حالا مشخص شده است که استودیو Moon چه زمانی این بازی را از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم منتشر می‌کند.  استودیو Moon با برگزاری ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۲۰

چندی پیش شاهد تاخیر No Rest for the Wicked بودیم و حالا مشخص شده است که استودیو Moon چه زمانی این بازی را از طریق سرویس دسترسی زودهنگام استیم منتشر می‌کند. 

استودیو Moon با برگزاری شوکیسی برای No Rest for the Wicked، اعلام کرده است که این بازی در تاریخ ۱۸ آپریل (۳۰ فروردین ۱۴۰۳) وارد فاز دسترسی زودهنگام می‌شود. هنوز مشخص نیست که این عنوان چه مدت زمان در این فاز باقی می‌ماند و توسعه دهندگان نیز قصد ندارد که کیفیت No Rest for the Wicked را فدای هیچ چیزی نخواهند کرد. 

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

بازیکنان در این فاز تنها می‌توانید به چپتر اول از کمپین بازی دسترسی داشته باشند که همچنان شامل باس فایت‌ها، سلاح‌ها، زره‌ها، مهارت‌ها و گزینه‌های کرفتینگ گوناگون می‌شود. استودیو همچنین یک سری چالش و جوایز را هم به صورت هفتگی به No Rest for the Wicked اضافه می‌کند و بازیکنان می‌توانند با طی کردن ماموریت‌های مختلف بیشتر با جهان آن آشنا شوند. 

بازی No Rest for the Wicked

No Rest for the Wicked یک عنوان نقش‌آفرینی اکشن است که داستان آن در یک پادشاهی تخیلی در سال ۸۴۱ اتفاق می‌افتد، جایی که مرگ اخیر یک پادشاه، جنگی بی‌نظم برای جانشینی ایجاد می‌کند. باید اشاره کنیم که قیمت این بازی پس از عرضه نهایی و خروج از فاز دسترسی زودهنگام افزایش پیدا می‌کند.

نسخه نهایی No Rest for the Wicked برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

بازی های آندرریتدی که هممون باید بازی کنیم | ویجی کست با امید لنون

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی