ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Persona
اخبار و مقالات

شایعه: بازی Persona 6 دارای یک دنیای نیمه‌باز خواهد بود

Atlus در حال حاضر در اوج موفقیت تجاری و انتقادی حاصل از عرضه موفق Persona 3 Reload قرار دارد که یک ماه پیش در سراسر جهان عرضه شد. اما با توجه اینکه مدت زمان زیادی ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۰:۲۳

Atlus در حال حاضر در اوج موفقیت تجاری و انتقادی حاصل از عرضه موفق Persona 3 Reload قرار دارد که یک ماه پیش در سراسر جهان عرضه شد.

اما با توجه اینکه مدت زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه اصلی سری می‌گذرد، جای تعجب ندارد که طرفداران مشتاقانه منتظر جزئیات جدید Persona 6 باشند.

در حال حاضر مشخص نیست که Atlus چه زمانی به طور رسمی شروع به صحبت در مورد این بازی می‌کند، اما یک افشاگر به تازگی جزئیاتی در این باره منتشر کرده است.

مطلب پیشنهادی
دراما در مدرسه
بررسی بازی Persona 3: Reload

در ResetEra، افشاگر معروف Head on the Block - که قبلا با نام Im a Hero Too نیز شناخته می‌شد - ادعا کرده اگرچه Persona 6 قرار است به فرمول سری با محیط دبیرستانی ادامه دهد، اما با استفاده از ساختار نیمه‌باز، جهان آن را گسترش خواهد داد.

در یک پست دیگر، افشاگر ادعا کرد که بازی دارای پیوندهای اجتماعی «انعطاف‌پذیرتر» خواهد بود. برای کسانی که با Persona آشنا نیستند، این پیوندها، ارتباطاتی هستند که بازیکنان با شخصیت‌های مختلف در طول بازی از طریق روایت و گیم‌پلی ایجاد کرده و تقویت می‌کنند.

Persona

این افشاگر ادعا می‌کند که پیوندهای اجتماعی Persona 6 تعاملی‌تر خواهند بود و محدودیت‌های زمانی کمتری نسبت به بازی‌های قبلی روی آن‌ها اعمال می‌شود.

لیک‌ها قبلا ادعا کرده بودند که Persona 6 در حال حاضر برای عرضه در سال ۲۰۲۵ هدف‌گذاری شده و مانند اکثر عناوین اخیر Atlus، یک بازی مولتی‌پلتفرم خواهد بود. با توجه به این واقعیت که شرکت سگا انتظار دارد این بازی در سال اول ۵ میلیون نسخه بفروشد، قابل درک است.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

بازی های آندرریتدی که هممون باید بازی کنیم | ویجی کست با امید لنون

تاریخ شروع فاز دسترسی زودهنگام بازی No Rest for the Wicked مشخص شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی