ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

پچ جدید Marvel’s Spider-Man 2 به طور ناخواسته منوی دیباگ را اضافه کرد

استودیوی Insomniac Games سرانجام پچ مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 را منتشر کرد و ویژگی‌های New Game Plus، Mission Replay، لباس‌های جدید و موارد دیگر را اضافه کرد. با این حال، به طور ناخواسته دسترسی ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۰:۵۵

استودیوی Insomniac Games سرانجام پچ مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 را منتشر کرد و ویژگی‌های New Game Plus، Mission Replay، لباس‌های جدید و موارد دیگر را اضافه کرد.

با این حال، به طور ناخواسته دسترسی به منوی اشکال‌زدایی (Debug) بازی را نیز اضافه کرده است. یک هات‌فیکس برای رفع این مشکل در راه است و توسعه‌دهنده هشدار داده که استفاده از منو ممکن است فایل‌های ذخیره و پیشرفت تروفی شما را خراب کند.

مطلب پیشنهادی
مشکلات مدل جدید پلی استیشن ۵!
مشکل مدل جدید پلی استیشن چیست؟

مسلما طرفداران ریسک کردند و انواع گزینه‌های این منو مانند توانایی کنترل ونوم در بخش پرسه زدن آزاد را کشف کردند. اشاراتی به بسته الحاقی Blue Beetle نیز وجود دارد که با اطلاعات لو رفته از طریق اسناد حمله باج افزار به استودیو، مطابقت دارد.

در کمیک های مرد عنکبوتی، بیتل یک شخصیت شرور است که دختر Tombstone است، کاراکتری که قبلا در بازی حضور داشته است.

ظاهرا اولین مورد Beetle Infestation نام دارد و برای انتشار در سه ماه چهارم سال مالی 23/24 برنامه‌ریزی شده بوده، یعنی زمانی بین ژانویه و مارس. با توجه به تاخیر پچ New Game Plus، احتمالا DLC نیز کمی دیرتر عرضه خواهد شد.

همچنین می توانید قدردت شکست‌ناپذیری را فعال کنید و فورا آخرین تروفی را برای تکمیل بازی در حالت New Game Plus، باز کنید. زمان مشخص خواهد کرد که آیا اکتشافات دیگری در فضای آنلاین ظاهر خواهند شد یا خیر.

با این حال، باید توجه داشت که تمام محتوا یا ارجاعات یافت شده در فایل‌های یک بازی، در نهایت مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. بنابراین این احتمال وجود دارد ماموریت‌های فهرست‌ شده در منوی دیباگ به محتوای برنامه‌ریزی‌ شده پیشین که لغو شدند، اشاره داشته باشد.

Marvel’s Spider-Man 2 هم‌اکنون برای پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. چندی پیش مشخص شد که تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳، ده میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

مطلب پیشنهادی
نگاهی خواهیم داشت به کارتون‌های سریالی از شخصیت مرد عنکبوتی
نگاهی به انیمیشن‌های سریالی مرد عنکبوتی (بر اساس امتیاز IMDB)

چه بلایی سر پروتوتایپ اومد؟ 

سازنده Gotham Knights به ساخت بازی Wonder Woman کمک می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی