ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

۶۰۰ کارمند بخش تضمین کیفیت اکتیویژن، تشکیل اتحادیه دادند

به تازگی اعلام شد که ۶۰۰ کارمند بخش تضمین کیفیت (QA) اکتیویژن، بزرگترین اتحادیه بازی‌های ویدیویی را تشکیل داده‌اند. سازمان کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) در این امر به آن‌ها کمک کرده است. ABetterABK در توییتر ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۰:۳۴

به تازگی اعلام شد که ۶۰۰ کارمند بخش تضمین کیفیت (QA) اکتیویژن، بزرگترین اتحادیه بازی‌های ویدیویی را تشکیل داده‌اند. سازمان کارگران ارتباطات آمریکا (CWA) در این امر به آن‌ها کمک کرده است.

ABetterABK در توییتر اعلام کرد:

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که اعلام کنیم تسترهای تضمین کیفیت اکتیویژن واقع در مینه‌سوتا، لس‌آنجلس و تگزاس به تشکیل بزرگ‌ترین اتحادیه در صنعت بازی‌های ویدیویی تحت حمایت Activision Quality Assurance United (AQAU) رای داده‌اند.

این اتحادیه ادامه داد:

این اتحادیه بر اساس پنج اصل کلیدی که می‌خواهیم در محیط‌های کاری خود رعایت کنیم تشکیل شده: دموکراسی، تنوع، برابری، همبستگی و شفافیت. با صدای جمعی ما در کنار یکدیگر، هدف این است که آینده روشن‌تری را برای شرکت و صنعت به ارمغان بیاوریم.

این اتحادیه به طور داوطلبانه توسط مایکروسافت به رسمیت شناخته شد و در نتیجه، به این معنی است که بیش از ۱۰۰۰ کارگر QA اکنون تحت اتحادیه مایکروسافت هستند. یکی از نمایندگان CWA به Polygon گفت که رای‌گیری نهایی با ۳۹۰ رای مثبت و ۸ رای منفی صورت گرفته است.

اکتیویژن

در بیانیه‌ای به Polygon، یکی از نمایندگان CWA گفت:

در این صنعت، تضمین کیفیت و خدمات مشتری جزو کم‌درآمدترین مشاغل هستند و اغلب در صنعت یا توسط مشتریان با بی احترامی با آن‌ها رفتار می‌شود.

کارا فانون عضو کمیته سازماندهی و تستر تضمین کیفیت اکتیویژن گفت:

برای مردم آسان است که به QA بگویند، «اوه، من یک باگ پیدا کردم»، حتی اگر ما ده‌ها هزار باگ را قبل از آن ثبت کرده باشیم. پس چرا QA بر خلاف سایر افراد در صنعت، [اتحادیه‌سازی] می‌کنند؟ ما در حال حاضر ضعیف‌ترین برنامه‌های محافظت را داریم و می‌خواهیم مطمئن شویم که پشتوانه داریم تا کارمان به همین شکل پیش برود.

تیم تضمین کیفیت اکتیویژن روی برخی از بزرگ‌ترین بازی‌های ویدیویی در صنعت کار می‌کند، از جمله فرنچایز Call of Duty، Crash Bandicoot و غیره.

چندی پیش خبر رسید که اکتیویژن بلیزارد ۱۳۶ نفر را از دفتر شهر Cork اخراج خواهد کرد.


بهترین داستان های فرعی بازی ها

استودیو مستقل Deviation Games تعطیل شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی