ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ساخت فصل سوم سریال انیمیشنی Invincible آغاز شده است

شکست ناپذیر (Invincible) یکی از بهترین سریال انیمیشنی چند سال اخیر محسوب می‌شود که ساخت فصل سوم آن از همین حالا تایید شده است.  ساخت فصل دوم و سوم به صورت همزمان در سال ۲۰۲۱ ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۸

شکست ناپذیر (Invincible) یکی از بهترین سریال انیمیشنی چند سال اخیر محسوب می‌شود که ساخت فصل سوم آن از همین حالا تایید شده است. 

ساخت فصل دوم و سوم به صورت همزمان در سال ۲۰۲۱ تایید شده بود و به نظر می‌رسد که کار روی دنباله آن از همین حالا شروع شده است. با وجود اینکه ساخت فصل دوم سریال Invincible با یک سری مشکلات همراه بود، انتظار می‌رود که ساخت فصل سوم بهتر و آسان‌تر باشد. استیون یون (Steven Yeun)، صداپیشه شخصیت مارک گریسون، در مصاحبه با کلایدر در این باره گفت‌وگو داشته است. 

مطلب پیشنهادی
اولین برداشت از زندگی در پناهگاه
نقد سریال Silo | سیلو آخرالزمانی

بنابر گفته‌های استیون یون تیم سازنده کار روی فصل سوم را آغاز کرده است و به شدت مشغول به‌کار هستند. بین پایان فصل اول و شروع فصل دوم بیش از ۲ سال فاصله وجود داشت، اما انتظار می‌رود که این زمان بین فصل دوم و سوم کمتر خواهد بود. این موضوع برای تیم سازنده هم چندان خوشحال کننده نبود و نمی‌خواهند دوباره آن را تجربه کنند.

سریال Invincible

 رابرت کرکمن، خالق Invincible تا پیش از این گفته بود که فکر می‌کند برای بیان داستان کامل کمیک «شکست‌ناپذیر» به یک انیمیشن سریالی ۷ یا ۸ فصلی نیاز دارد. بدین ترتیب ادامه‌ی فصل دوم انیمیشن ابرقهرمانی و بزرگسالانه «شکست‌ناپذیر» از تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۲۴ (۲۴ اسفند ۱۴۰۲) به صورت هفتگی پخش خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که فصل سوم Invincible چه زمانی پخش می‌شود.

مطلب پیشنهادی
زندگی بدون هیجان ارزش نداره!
نقد انیمیشن Migration – خانواده‌ اردک‌های ماجراجو

قاتل جدید بازی های شوتر چیه و چرا؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی