ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پابجی
اخبار و مقالات

نقشه راه PUBG برای ۲۰۲۴ شامل محیط‌های تخریب‌پذیر می‌شود

به تازگی کرافتون از نقشه راه بازی پابجی (PUBG) برای ادامه سال ۲۰۲۴ رونمایی کرده که شامل تغییرات هیجان‌انگیز و مهمی می‌شود. توسعه‌دهندگان اخیرا طی یک ویدیو ۲۴ دقیقه‌ای از برنامه‌های خود برای سال ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۶:۳۵

به تازگی کرافتون از نقشه راه بازی پابجی (PUBG) برای ادامه سال ۲۰۲۴ رونمایی کرده که شامل تغییرات هیجان‌انگیز و مهمی می‌شود.

مطلب پیشنهادی
داست ۲، زیباتر از همیشه
بررسی بازی Counter-Strike 2

توسعه‌دهندگان اخیرا طی یک ویدیو ۲۴ دقیقه‌ای از برنامه‌های خود برای سال جاری میلادی گفتند که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن اضافه شدن محیط‌های تخریب‌پذیر به دنیای PUBG است. توضیحات سایت رسمی بازی نیز اینگونه از قابلیت هیجان‌انگیز تخریب‌پذیری می‌گوید:

با اضافه شدن این قابلیت برای بازیکنان تا بتوانند با استراتژی دقیق بخش‌هایی از یک ساختمان را تخریب کنند، آن‌ها قادر خواهند بود به روش‌های نوینی برای دفاع و حمله دست بزنند. ما امیدوار هستیم این قابلیت فراتر از تخریب ظاهری محیط‌ها پیش برود و بازی با لایه‌های جدیدی از تاکتیک و استراتژی غنی شود.

انتظار می‌رود این عناصر «تخریبی» پویایی بیشتری به بازی ببخشد و شرایط غیرقابل پیش‌بینی بیشتری ایجاد نماید؛ اینگونه بازیکنان مجبور می‌شوند انعطاف‌پذیری بیشتری به خرج دهند و وابسته به شرایط استراتژی‌های تازه‌ای برای خود ترسیم نمایند.

پابجی

قابلیت تخریب‌پذیری قرار است همراه با آپدیت ماه آپریل به PUBG اضافه شود و در آینده می‌توانیم منتظر بهبودها و جزئیات بیشتر برای آن باشیم.

از جمله دیگر برنامه‌های کرافتون برای پابجی در سال ۲۰۲۴ می‌توان به آپدیت‌های مرتبط با گان‌پلی که هر دو ماه یک بار منتشر می‌شوند و همچنین همکاری‌ها، محتوا و بهبودهای متعدد در زمینه‌های مچ‌میکنیگ و غیره اشاره داشت.

از سوی دیگر بتل رویال محبوب کرافتون قرار است طی سال جاری میلادی به موتور قدرتمند Unreal Engine 5 کوچ کند که قطعا یک تغییر اساسی و حیاتی در بازی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
وقتش است که هیولاها را از فضا پاک کنید!
بررسی بازی Helldivers 2

بازی های موبایلی چطوری ما رو گول می‌ زنن؟

مدیرعامل سابق اکتیویژن در فکر خرید تیک تاک است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی