ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بهترین بازی های بسکتبال اندروید
اخبار و مقالات

بهترین بازی های بسکتبال اندروید | ۱۰ بازی برتر بسکتبالی

بسکتبال یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های دنیا به شمار می‌آید. در بسکتبال شاهد بازیکنان برجسته، اکشن ماندگار و برخی از بهترین لحظه‌ها در بین تمام ورزش‌ها هستیم. متاسفانه چنین تعریف‌هایی را نمی‌توان در مورد اکثر بازی‌های ...

پوریا رمزک
نوشته شده توسط پوریا رمزک | ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰

بسکتبال یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های دنیا به شمار می‌آید. در بسکتبال شاهد بازیکنان برجسته، اکشن ماندگار و برخی از بهترین لحظه‌ها در بین تمام ورزش‌ها هستیم. متاسفانه چنین تعریف‌هایی را نمی‌توان در مورد اکثر بازی‌های بسکتبالی موبایل کرد. توسعه‌دهندگان به تازگی شروع به تلاش بیشتر برای تولید بازی‌های بسکتبالی بهتر برای موبایل کرده‌اند. این بخش روز به روز در حال بهبود یافتن است، اما سرعت این پیشرفت چندین بالا نیست. با این حال این حرف‌ها به این معنی نیست که شما شانسی برای تجربه عناوین خوب بسکتبالی ندارید. در فهرست زیر به سراغ بهترین بازی های بسکتبال اندروید رفته‌ایم. با ویجیاتو همراه باشید.

مطلب پیشنهادی
باقلوا؛ اما این‌بار شیرین‌تر از همیشه
جواب بازی باقلوا | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۱۱۳۱

Basketball Battle

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

عنوان Basketball Battle یکی از بهترین بازی های بسکتبال اندروید در سبک آرکید به شمار می‌رود. این اثر یک بازی در سبک بازیکن در مقابل بازیکن است که در آن دو نفر در یک زمین قرار می‌گیرند. در این اثر هدف این است که قبل از اینکه زمان به پایان برسد گل‌های بیشتری را نسبت به حریفتان بزنید. کنترل‌های بازی Basketball Battle ساده بوده و گرافیک آن نیز هر کسی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. با این حال این عنوان ضرباهنگ و سرعت خوبی داشته و سرگرم‌کننده محسوب می‌شود. همچنین در این اثر می‌توانید با تقسیم صفحه به صورت چندنفره به تجربه بازی بنشینید، اما ناگفته نماند که برای این کار بهتر است که از موبایل‌ها یا تبلت‌های بزرگ استفاده کنید. در نهایت با یکی بازی رایگان طرف هستیم که خیلی عالی نیست، اما به عنوان یک بازی آرکید برای مدتی شما را سرگرم می‌کند.

Bouncy Basketball

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

بازی Bouncy Basketball عنوانی دیگر در سبک آرکید به شمار می‌آید. این اثر به مانند نسخه ضعیف‌ و نامرغوب عنوان کلاسیکی چون NBA Jam است. در این عنوان، مسابقات قابل‌ شخصی‌سازی بوده و همچنین می‌توانید در چهار دور متفاوت و نهایتا تا ۹۰ ثانیه در هر دور بازی کنید. این بدین معنی است که هیچ مسابقه‌ای بیش از شش دقیقه به طول نمی‌انجامد. این مدت زمان دقیقا مناسب یک بازی آرکید به نظر می‌آید. برخی دیگر از ویژگی‌های بازی Bouncy Basketball شامل کنترل‌های ساده، قابلیت بازپخش، شخصیت‌های قابل بازگشایی مختلف، قابلیت شخصی‌سازی بازیکنان و غیره است. در کل این اثر آنقدر‌ها هم که به نظر می‌رسد بد نیست. این بازی کاملا رایگان است، اما فراموش نکنید که در آن شاهد تبلیغ نیز خواهید بود.

Basketrio: Allstar Streetball

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

در بازی Basketrio: Allstar Streetball شما در دور‌های کوتاه سه دقیقه‌ای به انجام بازی خواهید پرداخت. با اینکه دورهای بازی کوتاه است، اما دارای اکشن و پر سرعت بوده و باید دائما هوشیار و آماده حرکت باشید. همچنین در این بازی تمرکز بسیاری روی شخصی‌سازی شخصیت‌ها است. در واقع انتخاب‌های زیادی برای پوشوندن لباس‌های متنوع به تن شخصیتتان دارید تا به شکلی که دوست دارید به نظر بیاید. این بازی نسبت به عناوین دیگر این لیست کمی ساده است، اما بخاطر رایگان بودنش حتما ارزش امتحان‌کردن را دارد.

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳

ESPN Fantasy Sports

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

عنوان ESPN Fantasy Sports یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فانتزی بسکتبال روی تمام اینترنت محسوب می‌شود. در این برنامه شما قادر خواهید بود تا با دوستانتان بازی کنید، به لیگ‌های تصادفی در کنار غریبه‌ها بپیوندید و به انجام حرکت‌های فانتزی مختلفی چون خرید و فروش بازیکنان بپردازید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا ترتیب جای بازیکنان خود را ویرایش کنید، بازیکنان را اضافه یا حذف کنید، تیمتان را شخصی‌سازی کنید و با دیگر مدیران در لیگتان ارتباط برقرار کنید. برنامه ESPN Fantasy Sports تمام چیزی را که نیاز دارید و هر آنچه را که از چنین برنامه‌ای انتظار می‌رود در خود دارد. این برنامه چند اشکال نیز دارد و برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم تا چند وقت یکبار تیم خود را روی یک کامپیوتر بررسی کرده و مطمئن شوید که برنامه در حال انجام‌دادن کارش است. جدای از این مشکلات می‌توان گفت که با یک برنامه خوب و سرگرم‌کننده طرف هستیم.

NBA 2K Mobile Basketball

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

بازی NBA 2K Mobile Basketball عنوان بزرگ بسکتبالی امسال شرکت 2k است. در این عنوان که یکی از بهترین بازی های بسکتبال اندروید به شمار می‌آید شاهد بسکتبال واقعی همراه با گرافیک خوب و قابل قبول هستیم. کنترل‌های این بازی متوسط به شمار می‌آید، اما با این حال بهتر از بسیاری از عناوین دیگر است. برخی از ویژگی‌های بازی شامل حالت داستانی همراه با برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها و فرنچایزها می‌شود. همچنین در این اثر یک حالت شغلی نیز برای علاقه‌مندان وجود داشته و شاهد موسیقی متنی مدرن نیز هستیم. این بازی در ابتدای انتشارش دارای اشکالاتی جدی بود، اما در حال حاضر بسیاری از آن‌ها برطرف شده‌اند. بازی NBA 2K Mobile Basketball در حال حاضر به راحتی در بین بهترین بازی های ورزشی اندروید قرار می‌گیرد.

Hoop League Tactics

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

بازی Hoop League Tactics دو ژانر مختلف را ترکیب کرده و سعی می‌کند تا بهترین حالت این دو را به بازیکنان ارائه دهد. در واقع هم با یک بازی شبیه‌ساز مدیریت و هم یک عنوان بسکتبالی با مکانیک‌های نوبتی طرف هستیم. همین باعث می‌شود تا دید عمیق‌تر و استراتژی‌محوری را نسبت به بازی بسکتبال داشته باشیم. شما در این عنوان آمار بازیکنانتان را در لحظه و زمانی که بازی در حال انجام است مشاهده می‌کنید. در نتیجه براساس آن می‌توانید حرکات بعدی‌تان را برنامه‌ریزی کنید. در بازی Hoop League Tactics زمانی که از زمین دور هستید، می‌توانید تیم خود را ارتقا داده و در جهت کسب استعداد‌های جدید فعالیت کنید. حتما به تجربه این عنوان که یکی از بهترین بازی های اندروید به شمار می‌آید بنشینید.

NBA Live Mobile

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

بازی NBA Live Mobile عنوان رسمی NBA روی گوشی‌های موبایل به شمار می‌رود. این بدین معنی است که EA قصد دارد با یک عنوان رایگان که خرید درون برنامه‌ای دارد پول به جیب بزند. با این حال این بازی یک سری ویژگی‌های با کیفیت نیز دارد. این بازی گرافیک و کنترل‌های خوب داشته و در آن شاهد تمام تیم‌ها و بازیکنان NBA هستیم. ناگفته نماند که در آن بخش چندنفره، چندین حالت متنوع، رویدادهای زنده و غیره نیز وجود دارد. در کل تا قبل از اینکه پای خرید درون‌ برنامه‌ای به میان بیاید با بازی سرگرم‌کننده‌ و گیرایی طرف هستیم.

مطلب پیشنهادی
عناوینی مهیج با رنگ و بوی ورزش
بهترین سریال‌های ورزشی تا ۲۰۲۳ | در زندگی ورزشکاران چه می‌گذرد؟

NBA Now 23

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

عنوان NBA Now 23 از بازی‌های جدید این فهرست به شمار می‌آید و یکی از بهترین بازی های بسکتبال اندروید است. این اثر بسیاری از عناصر بقیه آثار بسکتبالی را به کار می‌گیرد. برای مثال شما بازیکنان جدید را به وسیله بدست‌آوردن بسته‌های کارت و باز‌کردنشان بدست می‌آورید. خوشبختانه چیزهای بیشتری نیز در این بازی وجود دارد و شما می‌توانید بسکتبال واقعی را در این عنوان تجربه کرده و لذت ببرید. با این حال ناگفته نماند که کنترل‌های بازی کمی ساده هستند. در حقیقت شما یک اهرم یا اشاره‌گر را برای کنترل بازیکنان در اختیار دارید و زمانی که به اندازه کافی حرکت کنید گزینه‌های دیگری چون پرتاب یا پاس‌دادن برای شما نمایش داده می‌شوند. در نهایت بازی NBA Now 23 اصلا شبیه به چیزی که روی کنسول‌ها می‌بینید نیست. با این حال بسیار بهتر از عناوین بسکتبالی‌ای است که در آن‌ها فقط باید به جمع‌آوری کارت‌ بپردازید.

Street Basketball Association

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

بازی Street Basketball Association یک عنوان بسکتبالی خیابونی محسوب می‌شود. این عنوان نیز با وجود رایگان‌بودن، دارای خرید درون برنامه‌ای است. در این بازی شاهد حالت‌های متنوع گوناگونی چون بخش آنلاین و چندنفره‌ی محلی، حالت بازی‌کردن سریع، بازی‌های لیگ‌محور، رویدادهای خاص و یک حالت تمرینی هستیم. همچنین مکانیک‌های این بازی ساده بوده و با قوانین ساده به بازی می‌پردازید. فراموش نکنید که بازی Street Basketball Association دارای درجه سختی‌های متفاوتی بوده و شما می‌توانید خودتان را به چالش بکشید. زمانی هم که نیاز به کسب آرامش دارید، روی حالت آسان به تجربه بازی بپردازید. تنها ایراد این بازی روند آرام‌ترش نسبت به بسکتبال واقعی است، اما به هر حال با یک اثر سرگرم‌کننده و جالب رو به رو هستیم.

 Yahoo Fantasy Sports

بهترین بازی های بسکتبال اندروید

عنوان Yahoo Fantasy Sports بزرگ‌ترین رقیب ESPN در فضای بازی‌های ورزشی فانتزی به شمار می‌آید. این برنامه بسیار عالی بوده و دارای تمام ورزش‌های اصلی آمریکایی است. در این عنوان شما می‌توانید جای بازیکنان خود را عوض کنید، به خرید و فروش بپردازید، نماینده‌های رایگان انتخاب کنید و فهرست بازیکنان خود را با برنامه تنظیم کنید. در Yahoo Fantasy Sports یک چت وجود دارد که در آن می‌توانید برای دیگران کری خوانده یا با دیگر مدیران ارتباط بگیرید. رابط کاربری بازی نیز قابل قبول بوده و کار را راه می‌اندازد.

این عنوان در کنار ESPN Fantasy Sports بهترین گزینه‌های رایگان برای بسکتبال فانتزی محسوب می‌شوند. کسانی که مشکلی با خرج‌کردن ندارند نیز می‌توانند از برنامه‌هایی چون Draft Kings یا FanDuel استفاده کنند. با این وجود ما همان برنامه‌های رایگان را به شما پیشنهاد می‌کنیم، چرا که به طور کل تجربه بهتری را از هر لحاظ در اختیار مخاطبان می‌گذارند. در آخر به دلیل ناپایداری‌هایی که گهگاه در Yahoo Fantasy Sports پیش می‌آید، پیشنهاد می‌کنیم که هنگام استفاده از این عنوان حتما فهرست بازیکنانتان را دوباره روی کامپیوتر بررسی کنید.

بسکتبال یکی از محبوب‌ترین و پربیننده‌ترین ورزش‌های دنیا به شمار می‌آید. ما نیز در این مطلب از ویجیاتو به معرفی ۱۰ تا از بهترین بازی های بسکتبال اندروید پرداختیم. متاسفانه عناوین درجه یکی در این زمینه عرضه نشده و بسیاری از توسعه‌دهندگان به تازگی سعی کرده‌اند تا بازی‌های بسکتبالی بهتری را عرضه کنند. هیچ‌کدام از عناوینی که در این مقاله معرفی شد نیز بدون نقص نیستند، اما با این حال تجربه‌ای سرگرم‌کننده و جذاب را برای علاقه‌مندان به بسکتبال به ارمغان آورده و برای مدتی آن‌ها را در دنیای خود غرق می‌کنند. پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا به تجربه این آثار بنشینید.

بهترین بازی‌های بسکتبالی اندروید کدامند؟

عناوینی چون Hoop League Tactics, Yahoo Fantasy Sports و NBA 2K Mobile Basketball بهترین تجربه را از ورزش بسکتبال به شما خواهند داد.

مطلب پیشنهادی
به کمک نیاز دارید؟ سری به این پاسخ‌ها بزنید!
جواب بازی آمیرزا | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۲۸۰۰
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • mamazi
    mamazi | ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

    بازی Nba infinity هم بد نیست

مطالب پیشنهادی