ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

انجمن روابط عمومی عضو می پذیرد

انجمن صنفی روابط عمومی استان تهران از کلیه افراد شاغل در حوزه روابط عمومی جهت عضویت دعوت می کند. شرایط عضویت در انجمن روابط عمومی "شاغل بودن و داشتن کد بیمۀ تأمین اجتماعی"، "انجام مسئولیت ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۱:۱۵

انجمن صنفی روابط عمومی استان تهران از کلیه افراد شاغل در حوزه روابط عمومی جهت عضویت دعوت می کند.

شرایط عضویت در انجمن روابط عمومی "شاغل بودن و داشتن کد بیمۀ تأمین اجتماعی"، "انجام مسئولیت در حیطه‌های حرفۀ «روابط‌عمومی» (تولید محتوا، گرافیک، هنری، تصویر، خبر، ارتباط با رسانه، برندینگ، مسئولیت اجتماعی‌سازمانی، ارتباطات بازاریابی (مارکام)، ارتباطات سازمانی، تبلیغات، امور بین‌الملل و…) " و "سکونت یا اشتغال در استان تهران" است.

در اساسنامه این انجمن  وظایفی همچون " برنامه‌ریزی و پیگیری ارتقای سطح مهارت اعضا"، " جمع‌آوری اطلاعات‌، بررسی و تحقیق درباره مشکلات و همچنین شناخت نیازها و اولویت‌های صنفی اعضا" و "حمایت و دفاع از حقوق و منافع صنفی و حرفه‌ای اعضا از طریق ارائه پیشنهاد و جلب پشتیبانی مراجع مرتبط و سازمان‌های دولتی و ملی" مورد تاکید قرار گرفته است.

همچنین در بخش های دیگری از وظایف انجمن در اساسنامه به مواردی همچون " برگزاری رویدادهای مشترک علمی، پژوهشی و صنفی با تشکل‌ها و انجمن‌های تخصصی مرتبط داخلی و یا بین‌المللی و صدور گواهینامه معتبر علمی‌، پژوهشی و کارگاهی" ، "ارائه فهرست حقوق، دستمزد و جبران خدمات تخصصی کارکنان حوزه ارتباطات‌، روابط‌عمومی، محتوا و رسانه به‌صورت سالیانه به کلیه مراجع ذی‌ربط"  و "  ایجاد پروفایل، صدور گواهی، صدور کارت و شناسنامه حرفه‌ای کتبی و مجازی و سطح‌بندی درجه تخصصی اعضا بر اساس فعالیت‌های پژوهشی، تجربه محور، مؤثر و عملیاتی"  اشاره شده است.

هیات موسس انجمن روابط عمومی استان تهران متشکل از  "میلاد زارعی"، "اکرم صوفی" و "سید احمد واحدی" ، از همه فعالان حوزه روابط عمومی برای عضویت در این تشکل دعوت کرده است.  به استناد ماده ۱۳۱ قانون کار و آیین نامه مصوب هیات وزیران ،  کلیه افراد شاغل در صنف مزبور در صورت تمایل به عضویت، می توانند درخواست الکترونیکی خود را از طریق وبسایت  PR-A.IR  ثبت کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی