ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

خالق سریال House of Cards فیلم Star Wars جیمز منگولد را نویسندگی می‌کند

بو ویلیمون، خالق سریال House of Cards، به فیلم جنگ ستارگان جیمز منگولد با نام Star Wars: Dawn of the Jedi پیوست تا فیلم‌نامه آن را بنویسد. او در کنار جیمز منگولد فیلم‌نامه این ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۵:۰۹

بو ویلیمون، خالق سریال House of Cards، به فیلم جنگ ستارگان جیمز منگولد با نام Star Wars: Dawn of the Jedi پیوست تا فیلم‌نامه آن را بنویسد.

مطلب پیشنهادی
یک فیلم ترسناک متوسط دیگر
نقد فیلم Baghead | جامپ‌اسکر با کله کیفی

او در کنار جیمز منگولد فیلم‌نامه این فیلم را خواهد نوشت. Dawn of the Jedi به کارگردانی منگولد ماجرای پیدایش «نیرو» را ۲۵ هزار سال قبل از تمامی داستان‌هایی که از Star Wars دیده‌ایم دنبال می‌کند. هنگامی که این فیلم در سال ۲۰۲۳ معرفی شد، منگولد آن را اینگونه توصیف کرد:

این شانسی است که فیلم داستان کاملا خاص خود را تعریف کند، یعنی پیدایش نیرو. وقتی برای اولین بار با کثی کندی درباره‌اش صحبت کردم، گفتم این فرصتیست که فیلمی همچون «بن-هور» یا «ده فرمان» درباره پیدایش نیرو بسازیم. نیرو به چیزی همچون یک افسانه مذهبی تبدیل شده که در سراسر تمام فیلم‌های جنگ ستارگان حضور دارد. اما از کجا آمده؟ چگونه کشف شده؟ کی آن را کشف کرده؟ اولین جدای کی بود؟ این چیزیست که اکنون می‌نویسم.

جیمز منگولد به واسطه ساخت فیلم‌هایی همچون Logan و Ford v Ferrari شهرت دارد و اخیرا نیز قسمت پنجم مجموعه ایندیانا جونز، یعنی Indiana Jones and the Dial of Destiny را کارگردانی کرده بود. او حالا علاوه بر این پروژه از جنگ ستارگان، در حال ساخت فیلم Swamp Thing از دنیای دی‌سی و فیلم زندگی‌نامه باب دیلن به نام A Complete Unknown است.

از طرفی دیگر بو ویلیمون پس از مدیریت چهار فصل اول House of Cards، برای فصل اول سریال Andor و همچنین فیلم Mary Queen of Scotts نویسندگی کرد.

مطلب پیشنهادی
مرگ پشت در است، زود‌تر ازدیروز
نقد فیلم Nowhere – بالا‌تر از سیاهی رنگی هست!

چه بلایی سر اسپک آپس اومد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی