ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

شورانرهای سریال Fallout: تصمیم کراس‌اوور با بازی‌ها بر عهده تاد هاوارد است

گراهام واگنر و ژنو رابرتسون-دورت، شورانرهای سریال Fallout، از همین الان آماده انجام کراس‌اوور با سری بازی‌های محبوب بتسدا هستند. این موضوع در را برای هر چیزی که در سریال معرفی می‌شود باز می‌کند تا ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۲۲

گراهام واگنر و ژنو رابرتسون-دورت، شورانرهای سریال Fallout، از همین الان آماده انجام کراس‌اوور با سری بازی‌های محبوب بتسدا هستند.

این موضوع در را برای هر چیزی که در سریال معرفی می‌شود باز می‌کند تا در آثار بعدی Fallout مورد استفاده قرار گیرد، زیرا شورانرها برنامه آماده به اشتراک گذاشتن ایده‌ها هستند.

واگنر می‌گوید که این وظیفه کارگردان سری، تاد هاوارد است تا هر چیزی را که سریال به داستان معرفی می‌کند در بازی‌ها اجرا کند یا خیر. با این حال، واگنر می‌گوید که او و رابرتسون-دورت «بسیار افتخار خواهند کرد» اگر داستان‌های آن‌ها به بازی‌ها راه پیدا کنند.

مطلب پیشنهادی
از پیدایش زمان تا ابدآلاباد شاد زندگی کنید!
برترین سریال‌های کمدی تمام دوران

واگنر در مورد تاثیر سریال بر بازی‌ها می‌گوید:

تصمیم این اتفاق با تاد است. اگر چیزهایی را از سریال ما بیرون بیاورند و در بازی‌ها بگذارند، ما افتخار می‌کنیم، زیرا خودمان از فهرست ایده‌های عالی بتسدا استفاده کرده‌ایم.

Fallout

ما از قبل می‌دانیم که برخی از جنبه‌های سریال باید کات می‌شد زیرا بتسدا به نویسندگان گفته بود که در Fallout 5 از آن‌ها استفاده خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توانیم انتظار همکاری‌های بیشتری بین این دو رسانه را داشته باشیم.

به راحتی می‌توان فهمید که چگونه این امر امکان پذیر است، زیرا به نظر می‌رسد همه کسانی که در تولید سریال شرکت داشتند، مشتاق بودند داستانی بسازند که در دنیای Fallout باشد.

ژنو رابرتسون-دورت، دیگر شورانر Fallout، گفت آن‌ها تصمیم گرفتند سه شخصیت اصلی را انتخاب کنند تا به بهترین نحو گروه‌های مختلف را در بازی منعکس کنند. یک شخصیت که به سادگی با نام The Ghoul شناخته می‌شود.

مطلب پیشنهادی
عناوینی هیجان‌انگیز برای طرفداران سبک جنایی!
بهترین سریال‌های جنایی کره‌ای | همراهی با قاتلان کره در این ۲۱ سریال

بررسی بازی رایز آو د رونین

بات‌های وارزون موبایل برای بازیکنان مشکل‌ساز شده‌اند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی