ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

چارلی هانام احتمالا در فیلم ۲۸ سال بعد حضور دارد

دنباله‌ای دو پارتی برای فیلم‌های ترسناک ۲۸ روز بعد و ۲۸ هفته بعد در دست ساخت قرار دارد و به نظر می‌رسد که چارلی هانام (Charlie Hunnam) در آن به ایفای نقش می‌پردازد.  بنابر شایعات ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۹

دنباله‌ای دو پارتی برای فیلم‌های ترسناک ۲۸ روز بعد و ۲۸ هفته بعد در دست ساخت قرار دارد و به نظر می‌رسد که چارلی هانام (Charlie Hunnam) در آن به ایفای نقش می‌پردازد. 

بنابر شایعات منتشر شده، ستاره سریال Sons of Anarchy قرار است یکی از نقش‌های اصلی فیلم ۲۸ سال بعد (28 Years Later) را برعهده داشته باشد. دنیل ریچمن همچنین اعلام کرده است که جودی کومر (Jodie Comer) قرار است نقش اصلی این فیلم را بازی کند و چارلی هانام قرار است نقش مکمل او را برعهده داشته باشد. 

مطلب پیشنهادی
بازی‌های نفرین شده
۹ بازی که رازهای ترسناکی دارند | آیس برگ

در ابتدا شایعات به این اشاره داشتند که کیلیان مورفی (Cillian Murphy) که در فیلم 28 Days Later حضور داشت، برای این دنباله بازخواهد گشت. این موضوع هنوز تایید نشده است، اما خود کیلیان مورفی گفته بود که از این ایده استقبال می‌کند. او همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در ساخت فیلم ۲۸ سال بعد نقش خواهد داشت. 

چارلی هانام

همانطور که اشاره کردیم 28 Years Later به دو پارت تقسیم شده که فیلم اول را دنی بویل (Danny Boyle)، کارگردان ۲۸ روز بعد، می‌سازد. هنوز کارگردان پارت دوم این دنباله مشخص نشده است ولی می‌دانیم الکس گارلند (Alex Garland)، نویسنده 28 Days Later، برای نوشتن هر دو قسمت دنباله بازگشته است. 

در حال حاضر هنوز تاریخ اکران 28 Years Later مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی
تزریق آدرنالین به مخاطب تشنه هیجان
۷۰ فیلم اکشن که هیجان را به رگ‌هایتان تزریق می‌کنند

تاریخچه استودیوی رمدی | از مکس پین تا الن ویک

CBR
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی