ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: پروسه ساخت Persona 6 از سال ۲۰۱۹ آغاز شده

Atlus در چند ماه گذشته عناوین مطرح زیادی را منتشر کرده، از Persona 5 Tactica گرفته تا Persona 3 Reload و Unicorn Overlord. همچنین بازی Metaphor ReFantazio را در اواخر سال میلادی جاری منتشر می‌کند، ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۰۸

Atlus در چند ماه گذشته عناوین مطرح زیادی را منتشر کرده، از Persona 5 Tactica گرفته تا Persona 3 Reload و Unicorn Overlord. همچنین بازی Metaphor ReFantazio را در اواخر سال میلادی جاری منتشر می‌کند، اما شایعات نشان می‌دهند که نسخه اصلی بعدی سری، Persona 6 بالاخره در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

طبق گفته‌های اینسایدر Midori، پروسه ساخت بازی Persona 6 در سال ۲۰۱۹ در کنار Persona 3 Reload و Persona 5 Tactica آغاز شده است. تم رنگی آن «سبز» است، هرچند که چگونه طرح داستان این موضوع را منعکس می‌کند، باید دید.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

به طور مثال، رنگ‌های Persona 5 قرمز و مشکی بودند، در حالی که Persona 4 زرد و Persona 3 آبی بودند.

Persona 6

اگرچه Atlus هنوز این عنوان را به طور رسمی معرفی نکرده، شایعه شده که دنیای نیمه باز با پیوندهای اجتماعی روان‌تر (و کمتر محدودکننده) دارد. ظاهرا Persona 6 برای PS5، Xbox Series X/S و حتی Nintendo Switch 2 در دست ساخت است (هنوز به طور رسمی معرفی نشده است).

قبل از سال گذشته که سه بازی از سری Persona به کنسول‌های ایکس باکس پورت شدند و در Game Pass گنجانده شدند، تنها دو بار در ایکس‌ باکس ظاهر شده بودند. بازی‌های مبارزه‌ای Persona 4 Arena و Persona 4 Arena Ultimax به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ عرضه شدند.

پرسونا (Persona) را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین فرانچایزهای استودیو Atlus دانست و این سری بازی تاکنون بیش از ۲۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. 

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

تاریخچه استودیوی رمدی | از مکس پین تا الن ویک

فروش Helldivers 2 در انگلستان حتی از مرد عنکبوتی هم پیشی گرفته است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی