ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سریال Silo
اخبار و مقالات

فصل سوم و چهارم سریال Silo پشت سر هم فیلم‌برداری می‌شوند

تاکنون تنها یک فصل از سریال Silo پخش شده است، اما به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد فصل‌های سوم و چهارم سیلو را هم بسازد و آن‌ها را پشت سر هم فیلم‌برداری کند. سیلو ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۷

تاکنون تنها یک فصل از سریال Silo پخش شده است، اما به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد فصل‌های سوم و چهارم سیلو را هم بسازد و آن‌ها را پشت سر هم فیلم‌برداری کند.

سیلو که با اقتباس از رمان‌های سه‌گانه Wool trilogy ساخته شده است، یکی از بهترین سریال‌های اپل تی‌وی محسوب می‌شود که با استقبال خوبی از سوی بینندگان و منتقدان روبه رو شده بود. ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) با سایت کلایدر مصاحبه‌ای داشته و اعلام کرده است که برنامه‌ آن‌ها برای آینده این است که فصل سوم و چهارم سریال Silo را پشت سر هم فیلم‌برداری کنند. 

مطلب پیشنهادی
بهترین فرصت برای آشنایی با بهترین آثار انیمه‌ای
۱۰ انیمه سریالی برتر برای کسانی که به انیمه علاقه ندارند

این اقتباس با بودجه بزرگ جهانی که هیو هووی (Hugh Howey) خلق کرده را گسترش می‌دهد و قصد دارد داستان سه سه کتاب را در چهار فصل سریال تلویزیونی روایت کند. ربکا فرگوسن همچین اشاره کرد که پایان داستان را از همین حالا مشخص کرده‌اند و به همین خاطر می‌خواهند با فیلم‌برداری پیاپی دو فصل پایانی، به شکلی بهینه کار را تمام کنند. 

سریال Silo

سیلو داستان شخصیتی به نام ژولیت (با هنرنمایی ربکا فرگوسن) را دنبال می‌کند. او مهندسی است که در یک سیلو دیستوپیایی که مردم را از شرایط وخیم و سمی دنیای بیرون در امان نگه می‌دارد، زندگی می‌کند. با پیشروی در روند داستان، ژولیت اسراری را از داخل و خارج دیوارهای سیلو کشف می‌کند که مسیر زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهند.

فصل دوم Silo در فاز پس از تولید قرار دارد و هنوز تاریخ پخش مشخصی ندارد، با این وجود احتمال پخش آن در سال ۲۰۲۴ بسیار زیاد است. 

مطلب پیشنهادی
درک نوجوانان آنقدرها هم دشوار نیست!
بهترین سریال تینیجری | لیست سریال‌های محبوب دبیرستانی دنیا تا ۲۰۲۳

بررسی حاشیه های اخیر صنعت گیم | ویجی کست

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی