ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی جدید Fight Night امسال معرفی می‌شود

تقریبا ۱۵ سال است که الکترونیک آرتز به سری بازی فایت نایت (Fight Night) بی توجه بوده، اما به نظر می‌رسد که نسخه جدیدی از این مجموعه در دست ساخت باشد.  CombatESportsM در توییتر یک ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۴

تقریبا ۱۵ سال است که الکترونیک آرتز به سری بازی فایت نایت (Fight Night) بی توجه بوده، اما به نظر می‌رسد که نسخه جدیدی از این مجموعه در دست ساخت باشد. 

CombatESportsM در توییتر یک لیکر شناخته شده محسوب می‌شود که اعلام کرده منابع او خبر داده‌اند که الکترونیک آرتز در سال جاری یک بازی جدید از Fight Night معرفی می‌کند. این لیکر اعلام کرده که بوکسورهای شناخته شده‌ای مثل جارون انیس (Jaron Ennis) و ریموند فورد (Raymond Ford) با ساخت این عنوان موافق هستند.

مطلب پیشنهادی
بازگشت به ریشه‌های فرنچایز
بازی بعدی Battlefield احتمالا حالت بتل رویال رایگان خواهد داشت

ریموند فورد نیز به این موضوع واکنش نشان داده‌ است و ادعای CombatESportsM را در استوری اینستاگرام خود تایید کرده است. اولین شایعات از ساخت نسخه جدید فایت نایت به سال ۲۰۲۰ باز می‌گردد و ادی هرن (Eddie Hearn)، پروموتر بوکس، اعلام کرده بود که صحبت‌هایی درباره احیای این فرانچایز داشته است. 

بازی Fight Night

به نظر می‌رسید که این بازی توسط استودیو EA Canada در دست ساخت قرار داشت، اما کار روی پروژه به خاطر UFC 5 متوقف شد. بازی UFC 5 پاییز سال گذشته روانه بازار شده است و انتظار می‌رود که استودیو EA Canada کار روی این بازی بوکس را آغاز کرده باشد. 

هنوز جزئیات زیادی درباره بازی بوکس آینده منتشر نشده است، الکترونیک آرتز احیای Fight Night را وسیله‌ای برای تثبیت مجدد خود در بازار بازی‌های مبارزه‌ای می‌داند. البته ساخت یک بازی ویدئویی با محوریت بوکس کمی دشوار است، چون ساختار حرفه‌ای بوکس با دیگر ورزش تفاوت زیادی دارد و داشتن یک راستر کامل از بوکسورهای حرفه‌ای بسیار سخت خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
عناوینی مهیج با رنگ و بوی ورزش
بهترین سریال‌های ورزشی تا ۲۰۲۳ | در زندگی ورزشکاران چه می‌گذرد؟

بررسی بازی Dragon's Dogma 2 | کپکام چی پخته؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی