ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Fallout 4
اخبار و مقالات

تعداد بازیکنان بازی‌های Fallout پس از موفقیت سریال چهار برابر شده است

پس از انتشار سریال Fallout و محبوبیت آن در میان بینندگان، چندین بازی از این مجموعه با افزایشی چشمگیر در تعداد بازیکنان خود مواجه شده‌اند. اکانت توییتر SteamDB، سایتی که وضعیت و آمار و ارقام ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۷:۲۱

پس از انتشار سریال Fallout و محبوبیت آن در میان بینندگان، چندین بازی از این مجموعه با افزایشی چشمگیر در تعداد بازیکنان خود مواجه شده‌اند.

اکانت توییتر SteamDB، سایتی که وضعیت و آمار و ارقام بازی‌های استیم را زیر نظر دارد، در پستی اشاره کرد که پس از پخش سریال، تعداد بازیکنان بازی‌های اخیر مجموعه Fallout در استیم تقریبا دو برابر شده است. اما تعداد بازیکنان این بازی‌ها پس از پست SteamDB باز هم فراتر رفته است.

مطلب پیشنهادی
جایی میان ستاره‌ها
بررسی بازی Starfield

برای مثال، Fallout 4 طی ۲۴ ساعت گذشته توانسته بیش از ۸۳ هزار بازیکن داشته باشد و در همین لحظه هم نزدیک به ۴۸ هزار نفر در بازی هستند. این بازی در روزهای قبل از پخش سریال معمولا بین ۱۵ تا ۱۸ بازیکن در روز داشت. Fallout New Vegas نیز در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۹ هزار بازیکن رسید، در حالی که قبلا بین ۲ تا ۵ هزار بازیکن داشت. بازی چندنفره این مجموعه یعنی Fallout 76 نیز توانست رکورد بیشترین تعداد بازیکنان خود را بشکند و به بیش از ۳۹ هزار بازیکن همزمان رسید، در حالی که قبلا به‌طور میانگین ۱۰ هزار بازیکن روزانه داشت.

بازی Fallout New Vegas

حتی بازی‌های قدیمی‌تر سری هم تحت تاثیر موفقیت سریال قرار گرفته‌اند. Fallout 3 تاکنون روزانه بین ۳۰۰ تا ۸۰۰ بازیکن داشت اما دیروز به ۶۷۰۰ بازیکن رسید. اولین نسخه سری یعنی Fallout 1 هم از ۲۰۰ بازیکن در روز به بیش از ۲۰۰۰ رسید که یک جهش ده برابری است. حتی Fallout 2 هم که بین بازی‌های اصلی مجموعه کم‌ترین بازیکن را دارد توانسته از ۲۰۰ بازیکن به ۱۰۰۰ برسد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر تمام بازی‌های مجموعه Fallout تخفیف خورده‌اند و هر کدام از بازی‌ها را می‌توانید با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

مطلب پیشنهادی
پول‌های خود را در استارفیلد هوشمندانه خرج کنید!
آموزش دریافت سفینه‌های فضایی رایگان در استارفیلد

بررسی بازی Dragon's Dogma 2 | کپکام چی پخته؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی