ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: سری جدیدی از بازی‌های Mafia ساخته می‌شود

کاربر توییتر Kurakasis ادعا کرده که Take-Two در حال آماده شدن برای معرفی سری جدیدی از Mafia در آینده نزدیک است. Kurakasis قبلا اطلاعات اولیه بازی‌ها را با کشف علائم تجاری پیدا کرده بود که ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۰:۲۵

کاربر توییتر Kurakasis ادعا کرده که Take-Two در حال آماده شدن برای معرفی سری جدیدی از Mafia در آینده نزدیک است.

Kurakasis قبلا اطلاعات اولیه بازی‌ها را با کشف علائم تجاری پیدا کرده بود که می‌تواند نشان دهد که اخیرا علامت تجاری آن ثبت شده و ممکن است برای یک معرفی رسمی آماده شود.

یافته‌های قبلی کاربر شامل یافتن نام‌های بازی، از جمله Metro Awakening، Indiana Jones and The Great Circle، و Marvel’s 1943: Rise of Hydra است.

مطلب پیشنهادی
چه به روز سینمای گانگستری آمد؟!
مافیا: سینمایی که دیگر وجود ندارد

سال گذشته، یک آگهی شغلی برای عنوان بعدی Maifa می‌گفت این بازی قرار است یک اثر مولتی‌پلتفرم باشد که در حال حاضر با استفاده از Unreal Engine 5 در مرحله پیش تولید قرار دارد، به این معنی که بازی ممکن است چند سال دیگر تا انتشار باقی مانده باشد.

با این وجود، اگر بازی در حال آماده شدن برای معرفی رسمی باشد، احتمالا اطلاعات علامت تجاری نام بازی به زودی در دسترس خواهد گرفت.

Mafia

در لیست مشاغل، عنوان شد که «نسخه بعدی» فرنچایز Mafia دارای «لوپ‌های گیم‌پلی مخفیانه تعامل و مبارزه» خواهد بود که می‌تواند تجربه بهتری نسبت به بخش نسبتا ابتدایی مخفیانه Mafia 3 ایجاد کند.

Kotaku در می ۲۰۲۲ گزارش داد که این بازی یک پیش درآمد در سیسیل - زادگاه مافیا - خواهد بود و سال‌ها قبل از اولین بازی مافیا اتفاق می‌افتد که در آن بازیکنان کنترل تامی آنجلو را در دهه ۱۹۳۰ به دست گرفتند.


بررسی بازی Dragon’s Dogma 2 | کپکام چی پخته؟

شرایط ارتقا گرافیک و فریم ریت بازی‌ها روی پلی استیشن ۵ پرو فاش شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی