ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Dragon's Dogma 2
اخبار و مقالات

Dragonsplague در آپدیت جدید Dragon’s Dogma 2 ضعیف می‌شود

Dragon's Dogma 2 از هیچ تلاشی برای ارائه‌ی ترفندهای حیله‌گرانه برای سورپرایز کردن بازیکن دریغ نمی‌کند، اما در بین ویژگی‌های جذاب بازی بیماری Dragonsplague حسابی بازیکنان را عصبانی کرده است. این بیماری توسط Pawn‌ها ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۲۱:۰۶

Dragon's Dogma 2 از هیچ تلاشی برای ارائه‌ی ترفندهای حیله‌گرانه برای سورپرایز کردن بازیکن دریغ نمی‌کند، اما در بین ویژگی‌های جذاب بازی بیماری Dragonsplague حسابی بازیکنان را عصبانی کرده است.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

این بیماری توسط Pawn‌ها پخش می‌شود و شدیدا مسری است، به این معنی که Pawnها می‌توانند بازیکن و شخصیت‌های داخل بازی را حسابی بیمار کنند و اگر علائم بیماری نادیده گرفته شود، نتایج فاجعه‌باری انتظارتان را خواهد کشید.

Dragon's Dogma 2

با این حال، Dragon’s Dogma 2 با به‌روزرسانی آتی خود، تا حدودی Dragonsplague را نرف می‌کند. Capcom تایید کرده که بازی اکشن RPG جهان‌بازش به زودی پچ بعدی خود را در اواخر این ماه دریافت خواهد کرد و تعدادی تنظیمات و اصلاحات را به همراه خواهد داشت.

به عنوان مثال، میزان مسری بودن Dragonsplague کاهش می‌یابد، در حالی که علائم عفونت در Pawn‌ها نیز قابل توجه‌تر خواهد بود (مانند چشمان قرمز درخشانی که بسیار راحت قابل مشاهده است).

چدای این موضوع می‌توانید منتظر چند تغییر کوچک‌ دیگر در این آپدیت باشید، مانند زوم کردن روی چهره Arisen‌ها و Pawnهای خود در فروشگاه‌ها و صفحه‌های وضعیت، تنظیم رفتار شخصیت و مواردی در رابطه با هوش مصنوعی دشمنان و همراهان چه در داخل و چه در خارج نبرد‌ها.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

چه بلایی سر درایو کلاب اومد؟

در Star Wars Outlaws توانایی بازی کردن Sabacc خواهید داشت - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی