ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تصویر بازی نقش‌آفرینی Baldur's Gate 3
اخبار و مقالات

پچ بعدی Baldur’s Gate 3 پایان‌های جدیدی اضافه می‌کند

پچ بعدی Baldur's Gate 3 در راه است و به نظر می‌رسد یکی از بزرگ‌ترین‌ها باشد. استودیو Larian پایان‌های شرورانه جدیدی را با کات‌سین‌ها و موسیقی کاملا جدید و همچنین پشتیبانی رسمی مادها و انبوهی ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۱:۲۰

پچ بعدی Baldur's Gate 3 در راه است و به نظر می‌رسد یکی از بزرگ‌ترین‌ها باشد. استودیو Larian پایان‌های شرورانه جدیدی را با کات‌سین‌ها و موسیقی کاملا جدید و همچنین پشتیبانی رسمی مادها و انبوهی از رفع اشکالات به ارمغان می‌آورد.

در حالی که هنوز نمی‌دانیم پایان‌های جدید شامل چه مواردی می‌شوند یا چگونه می‌توان آن‌ها را به دست آورد، لاریان قول داد که «نتیجه‌گیری تیره‌تری برای شوم‌ترین بازی‌های شما» خواهند بود که حتی اگر در نقش Dark Urge بازی نمی‌کنید، می‌توانید به دست آورید.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

لاریان همچنین در پست وبلاگ اظهار داشت که می‌توان انتظار بهبود عملکرد کلی و بهبود پایداری را برای تجربه روان‌تر داشت. اما شاید بزرگ‌ترین مورد گنجانده شده در پچ هفتم پشتیبانی رسمی از ماد باشد - این به معنای استفاده از ماد روی کنسول‌ها است.

لاریان نوشت:

این پچ همچنین ابزارهای مادینگ رسمی را معرفی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تصاویر، انیمیشن‌ها، صداها، آمار و موارد دیگر را تغییر دهید تا Baldur’s Gate 3 را در قلمرو کابوس‌های عجیب رویاهای خود تغییر دهید.

Baldur's Gate 3

به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تری هم بعد از پچ ۷ وجود دارند، چرا که لاریان فاش کرد همچنان روی حالت عکاسی و کراس-پلی کار می‌کند. هنوز تاریخ مشخصی در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم انتظار هر یک از این ویژگی‌ها را داشته باشیم، وجود ندارد.

در حالی که پشتیبانی از Baldur's Gate 3 ادامه دارد، استودیو Larian در حال حاضر مشغول کار بر روی دو پروژه بعدی خود است. در پست وبلاگ اشاره شد که دو بازی در دست ساخت دارتد که مدیرعامل استودیو، آن‌ها را «بهترین کار تیم» توصیف کرد.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

چه بلایی سر درایو کلاب اومد؟

در Star Wars Outlaws توانایی بازی کردن Sabacc خواهید داشت - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی