ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کارگردان Helldivers 2: برای مفید بودن باید روی رفع اشکال و محتوای جدید کار کرد

Johan Pilestedt، مدیر عامل Arrowhead Game Studios معتقد است این استودیو باید همزمان محتوای بیشتری را به Helldivers 2 اضافه کند، در حالی که هر مشکلی را که ممکن است بازیکنان با آن مواجه شوند، ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۴۰

Johan Pilestedt، مدیر عامل Arrowhead Game Studios معتقد است این استودیو باید همزمان محتوای بیشتری را به Helldivers 2 اضافه کند، در حالی که هر مشکلی را که ممکن است بازیکنان با آن مواجه شوند، برای مفید بودن، برطرف کنند.

پیلستد نوشت:

Arrowhead به طور مستقل متعلق به افرادی است که در استودیو کار می‌کنند و به معنای سنتی تحت تاثیر سهامداران قرار نمی‌گیرند. البته ما در یک همکاری عالی با سونی هستیم و در مورد اهدافی که باید دنبال شوند، توافق می‌کنیم.

ما می‌خواهیم بهترین‌ها را در این صنعت ارائه دهیم و تلاش‌های خود برای اصلاحات را در مقابل محتوای جدید کالیبره می‌کنیم. گفتن «فقط اصلاح کنید، اضافه نکنید» ساده است، اما واقعیت رقابت در این صنعت این است که ما باید هر دو را انجام دهیم تا مفید بمانیم.

مطلب پیشنهادی
تجربه‌ بصری ایده‌آل!
راهنمای خرید بهترین تلویزیون‌ برای پلی‌ استیشن ۵

کارگردان در ادامه گفت:

تقاضا و انتظارات از استودیو زیاد است، همه نگاه‌ها به ما دوخته شده و ما یک هدف داریم – تبدیل این بازی به بهترین عنوان لایو سرویس که تا به حال بازی کرده‌اید. فقط باید گام و تعادل خود را پیدا کنیم. این یک موضوع مهم در استودیو است و من برای اشتباهات شلخته‌ای که تاکنون مرتکب شده‌ایم، متاسفم.

Arrowhead به‌روزرسانی‌های مکرر و محتوای جدید را برای Helldivers 2 از طریق پچ‌ها، Major Orders و همینطور Warbonds متعدد منتشر می‌کند که سلاح‌ها، زره‌ها و لوازم تزئینی جدیدی را به بازی می‌آورد. از زمان انتشار، این استودیو همچنین محتوای جدیدی را در قالب Stratagems، مانند لباس مکانیکی و سایر ارتقاءها اضافه کرده است.

Helldivers 2

علیرغم اضافه شدن محتوای جدید، Helldivers 2 همچنان مانند هر بازی با مشکلاتی مواجه است که عمدتا حول باگ‌های تجربه شده توسط بازیکنان است. نمونه‌ای از یکی از این اشکالات این است که وقتی لباس مکانیکی برای اولین بار عرضه شد، شلیک موشک از آن در حال چرخاندن، باعث آسیب بسیار زیادی به لباس می‌شد.

Helldivers 2 اخیرا به‌روزرسانی دریافت کرده که خرابی‌های مختلف و همچنین قابلیت پسیو زره CE-27 Ground Breaker را برطرف می‌کند. این بازی در حال حاضر برای PC و PS5 در دسترس قرار دارد.

بازی بیشترین میزان دانلود پلی استیشن استور در اروپا و آمریکای شمالی را داشته و محبوب‌ترین اثر پلتفرم در ماه مارچ بوده است. 

مطلب پیشنهادی
مشکلات مدل جدید پلی استیشن ۵!
مشکل مدل جدید پلی استیشن چیست؟

چندتا از این اصطلاحات ویدیوگیمی رو می‌دونید؟ | قسمت اول

نقشه بازی GTA 6 بسیار بزرگ‌تر از نسخه قبلی خواهد بود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی