ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازیگران اصلی فیلم 28 Years Later مشخص شدند

چند ماه پیش ساخت فیلم 28 سال بعد (28 Years Later) توسط دنی بویل (Danny Boyle) و الکس گارلند (Alex Garland) تایید شد و حالا از تیم بازیگر آن رونمایی شده است.  بنابر گزارش ددلاین، ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۷

چند ماه پیش ساخت فیلم 28 سال بعد (28 Years Later) توسط دنی بویل (Danny Boyle) و الکس گارلند (Alex Garland) تایید شد و حالا از تیم بازیگر آن رونمایی شده است. 

بنابر گزارش ددلاین، جودی کومر (Jodie Comer)، رالف فاینس (Ralph Fiennes) و آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) به عنوان بازیگر‌های نقش اصلی فیلم ۲۸ سال بعد انتخاب شده‌اند.  28 Years Later به دو پارت تقسیم شده که فیلم اول را دنی بویل (Danny Boyle)، کارگردان ۲۸ روز بعد، می‌سازد. 

نیا داکوستا (Nia DaCosta) که سابقه ساخت Candyman را در کارنامه خود دارد، به عنوان کارگردان پارت دوم انتخاب شده است و فیلم‌نامه هر دو قسمت را الکس گارلند می‌نویسد. سونی به عنوان ناشر فیلم 28 Years Later انتخاب شده و برنامه فعلی این است که هر دو دنباله را پشت سر هم فیلم‌برداری کنند. 

فیلم 28 Years Later

فیلم سینمایی «۲۸ روز بعد» با هنرنمایی کیلین مورفی سال ۲۰۰۲ به اکران درآمد و از جمله آثار زامبی‌محوری است که زامبی را نه به عنوان موجوداتی آهسته و ضعیف، بلکه به عنوان موجوداتی سریع، ترسناک و خطرناک نشان می‌دهد. این فیلم در سال ۲۰۰۷ یک دنباله مستقل و غیرمستقیم به نام «۲۸ هفته بعد» دریافت کرد.

در حال حاضر هنوز تاریخ اکران 28 Years Later مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی
عناوینی مملوء از صحنه‌های دلخراش و لحظات احساسی
بهترین فیلم‌های جنگی آمریکایی تا سال 2023 | از فیوری تا نجات سرباز رایان

بررسی بازی استلار بلید

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی