ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Gears 6 در ماه خرداد رونمایی می‌شود

شایعات زیادی به ساخت بازی گیرز ۶ (Gears 6) توسط استودیو The Coalition اشاره دارند و به نظر می‌رسد که به زودی و در ماه ژوئن از این عنوان رنمایی می‌شود.  ۵ سال از عرضه ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۳۴

شایعات زیادی به ساخت بازی گیرز ۶ (Gears 6) توسط استودیو The Coalition اشاره دارند و به نظر می‌رسد که به زودی و در ماه ژوئن از این عنوان رنمایی می‌شود. 

۵ سال از عرضه Gears 5 به بازار گذشته است و طرفداران چشم انتظار دنباله دیگری از آن هستند. ظاهرا مایکروسافت رویدادی را برای تاریخ ۹ ژوئن معادل ۲۰ خرداد آماده می‌کند و چند منبع مختلف به حضور بازی Gears 6 در این شوکیس اشاره کرده‌اند. اکنون لیام مکینتایر (Liam McIntyre)، بازیگر شخصیت جی دی فنیکس (JD Fenix)، نیز همین کار را انجام داده است. 

مطلب پیشنهادی
این موارد را حتما به خاطر بسپارید تا تجربه بهتری داشته باشید
۲۳ نکته که باید قبل از شروع استارفیلد بدانید

جی دی فنیکس شخصیت اصلی Gears of War 4 بود که در نسخه پنجم به یک شخصیت مکمل تبدیل شد. یکی از طرفداران از لیام مکینتایر سوالی درباره سرنوشت پسر مارکوس فنیکس پرسیده بود. این بازیگر جوابی برای این سوال نداشت و گفت که باید تا ماه ژوئن (خرداد) صبر کنیم تا مایکروسافت و استودیو The Coalition به این سوال پاسخ دهند. 

بازی Gears 6

 گیرز ۵ دارای یک منطقه نیمه باز بود که کمی آزادی عمل بیشتر به بازیکنان می‌داد. اکنون به نظر می‌رسد که استودیو کوالیشن قصد دارد ایده یک جهان باز را به صورت کامل در گیرز ۶ پیاده‌سازی کند و به همین خاطر به سراغ موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ رفته است. The Coalition پس از لغو دو پروژه در حال توسعه، توجه کامل خود را به قسمت بعدی در سری Gears of the War معطوف کرده است.

Gears 6 احتمالا برای پی‌سی‌ و ایکس باکس سری ایکس/اس در دست ساخت قرار دارد و هنوز نمی‌دانیم در چه تاریخی به بازار منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی
حتما به این موارد دقت کنید
۶ اشتباهی که نباید در استارفیلد انجام دهید

بررسی بازی استلار بلید

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی