ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شرکت Capcom پیش‌بینی درآمد سالانه خود را افزایش داد

پس از اینکه بازی‌های جدید و قدیمی Capcom در طول ۱۲ ماه منتهی به ۳۱ مارس ۲۰۲۴، فروش بسیار خوبی داشتند، کپکام پیش‌بینی درآمد کل سال خود را افزایش داد. این ناشر ژاپنی که قرار ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

پس از اینکه بازی‌های جدید و قدیمی Capcom در طول ۱۲ ماه منتهی به ۳۱ مارس ۲۰۲۴، فروش بسیار خوبی داشتند، کپکام پیش‌بینی درآمد کل سال خود را افزایش داد.

این ناشر ژاپنی که قرار است درآمد سالانه خود را در روز ۹ می گزارش دهد، پیش از این در دستورالعمل اولیه خود رکورد جدیدی از درآمد را برای سال مالی پیش‌بینی کرده بود.

امروز شرکت اعلام کرد که پیش‌بینی فروش خالص خود را با ۸.۹ درصد افزایش به ۱۵۲,۴۰۰ میلیون ین (۹۷۹ میلیون دلار) و پیش‌بینی درآمد خالص خود را با ۸.۳ درصد افزایش به ۴۳۳۰۰ میلیون ین (۲۷۸ میلیون دلار) رسانده است.

مطلب پیشنهادی
معمای شگفت انگیز برای کارآگاه روح!
بررسی بازی Ghost Trick: Phantom Detective

این شرکت گفت در تجارت اصلی در زمینه محتوای دیجیتال، علاوه بر Street Fighter 6، آخرین عنوان از سری استریت فایتر که با استقبال گسترده‌ای در سطح جهانی مواجه شد، بازی Dragon's Dogma 2 نیز در سه ماهه چهارم منتشر شد و عملکرد مطلوبی داشت.

به‌علاوه، فروش عناوین کاتالوگ که عمدتا از آثار گذشته سری‌های اصلی تشکیل شده‌اند، به دلیل محبوبیت ثابت آن‌ها افزایش یافت. در مجموع، این موضوع باعث شده که انتظار داشته باشیم درآمد این تجارت فراتر از پیش‌بینی اولیه باشد.

Capcom

کپکام در ژانویه اعلام کرد که Street Fighter 6 سه میلیون نسخه فروخته است. قبل از انتشار در ژوئن گذشته، رئیس کپکام گفت که این شرکت قصد دارد ۱۰ میلیون نسخه از این بازی بفروشد که رکورد ۷.۴ میلیون نسخه‌ای از بازی Street Fighter 5 را بشکند.

Dragon’s Dogma 2 که در ۲۲ مارس منتشر شد، اولین بازی ۷۰ دلاری کپکام است. ۱۱ روز پس از انتشار، این شرکت ادعا کرد که فروش آن از ۲.۵ میلیون نسخه فراتر رفته است.


بررسی بازی استلار بلید

تمامی آیتم‌های مربوط به نینتندو باید از بازی Garry’s Mod حذف شوند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی