ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: پروسه ساخت Resident Evil 9 با تعویق مواجه شده است

گفته می‌شود که Resident Evil 9 از سال ۲۰۱۸ در دست ساخت بوده و تا زمانی که در نهایت عرضه شود، طولانی‌ترین چرخه توسعه را سپری خواهد کرد. طبق گزارش‌های قبلی، بیشترین بودجه نیز برای ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۳۷

گفته می‌شود که Resident Evil 9 از سال ۲۰۱۸ در دست ساخت بوده و تا زمانی که در نهایت عرضه شود، طولانی‌ترین چرخه توسعه را سپری خواهد کرد. طبق گزارش‌های قبلی، بیشترین بودجه نیز برای آن اختصاص یافته است.

با این حال، به نظر می‌رسد که کپکام ممکن است بازی را بیشتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود به تعویق بیندازد تا زمان بیشتری برای ساخت اختصاص دهد.

Dusk Golem، یکی از اینسایدرهای برجسته در پیامی در Discord ادعا کرده که بر اساس آنچه در ماه‌های اخیر شنیده، Resident Evil 9 ممکن است توسط کپکام با تاخیر مواجه شده باشد.

مطلب پیشنهادی
معمای شگفت انگیز برای کارآگاه روح!
بررسی بازی Ghost Trick: Phantom Detective

طبق گزارش‌های قبلی که در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۵ عرضه شود، منابع داخلی ادعا می‌کنند که این بازی اکنون به تعویق افتاده، بدون اینکه اطلاعات دقیقی در مورد زمان معرفی آن نیز وجود نداشته باشد.

Resident Evil 9

طبق Dusk Golem، این احتمال وجود دارد که کپکام در واقع یک عنوان Resident Evil متفاوت را قبل از ورود شماره بعدی اعلام و منتشر کند. اگرچه او گفت که تنها حدس می‌زند اینطور باشد و به طور قطعی نمی‌تواند تایید کند.

اخیرا، این اینسایدر همچنین ادعا کرده بود که Resident Evil 9 بر اساس فناوری جهان باز Dragon's Dogma 2 ساخته شده، اگرچه اینکه دقیقا چه معنایی برای طراحی بازی خواهد داشت، هنوز معلوم نیست.


بررسی بازی استلار بلید

فیلم Deadpool & Wolverine بهترین سکانس‌های کشن MCU را دارد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی