ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شایعه: Kingdom Hearts 4 در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد

به گفته Daniel Richtman، افشاگر اخبار سرگرمی، بازی Kingdom Hearts 4 سال آینده میلادی عرضه خواهد شد. یعنی به احتمال زیادی تریلر جدیدی در تابستان امسال منتشر می‌شود که اولین خبر بزرگ از دو سال ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۴۴

به گفته Daniel Richtman، افشاگر اخبار سرگرمی، بازی Kingdom Hearts 4 سال آینده میلادی عرضه خواهد شد. یعنی به احتمال زیادی تریلر جدیدی در تابستان امسال منتشر می‌شود که اولین خبر بزرگ از دو سال پیش تاکنون خواهد بود.

در حالی که ریچمن اغلب، اخبار و اطلاعات مربوط به حوزه تلویزیون و فیلم را فاش می‌کند، خبر جدید تنها چند روز پس از آن رخ داد که ادعا کرده بود یک اقتباس از Kingdom Hearts در دست ساخت است.

مطلب پیشنهادی
الگوی سینمایی برای تولید بازی
۱۰ فیلمی که می‌توانند بازی‌ های ویدیویی عالی بسازند

او هیچ نشانه‌ای مبنی بر ارتباط این دو مورد ابراز نکرده است، بنابراین مشخص نیست که این پروژه فرضی چگونه سری بازی‌ها را اقتباس می‌کند. آخرین افشای Richtman از طریق Patreon منتشر شد و در سابردیت GamingLeaksAndRumours به اشتراک گذاشته شد.

با توجه به اینکه طرفداران شش سال بین رونمایی و عرضه Kingdom Hearts 3 صبر کردند، این یک تغییر بزرگ خواهد بود. به نظر می‌رسد که تعداد کمی از آن‌ها انتظار داشتند این دنباله در سال ۲۰۲۵ منتشر شود، حتی اگر در این مرحله فقط یک شایعه باشد.

Kingdom Hearts

با این حال، این موضوع می‌تواند به جبران کمبود محتوایی که طرفداران از زمان معرفی Kingdom Hearts 4 در سال ۲۰۲۲ تاکنون تحمل کرده‌اند، کمک زیادی بکند.

اولین قطعه از ساندترک بازی - Reality in the Dark - سال گذشته منتشر شد، اما هیچ خبری از خود بازی همراه با آن منتشر نشد. در واقع، تمام سال را بدون هیچ اطلاعات خاصی گذراندیم، بنابراین هر چه که باشد، طرفداران به اطلاعات بیشتر در سال ۲۰۲۴ امیدوار هستند.

مطلب پیشنهادی
آخرالزمان هسته‌ای با خشونت خونین
نقد سریال Fallout (فال‌آوت)

داستان شرود ؛ پادشاه بازی های شوتر

نسخه ۲۵۰ دلاری بازی Escape from Tarkov بازیکنان را خشمگین کرده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی