ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Tekken 8 شخصیت، ویژگی و چپتر داستانی جدیدی دریافت می‌کند

بندای نامکو قول داده بود از بازی تکن ۸ (Tekken 8) به خوبی پشتیبانی کند و حالا شخصیت و ویژگی‌های جدیدیرا برای این عنوان معرفی کرده است. لیدیا که برای اولین بار در تکن ۷ ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۴۸

بندای نامکو قول داده بود از بازی تکن ۸ (Tekken 8) به خوبی پشتیبانی کند و حالا شخصیت و ویژگی‌های جدیدیرا برای این عنوان معرفی کرده است.

لیدیا که برای اولین بار در تکن ۷ معرفی شده بود، قرار است در تابستان به بازی Tekken 8 نیز اضافه شود. لیدیا بخشی از بسته الحاقی سال اول این بازی محسوب می‌شود، ولی بندای نامکو یک سری ویژگی و محتوای رایگان نیز برای بازیکنان در نظر گرفته است. تکن ۸ قرار است اپدیتی برای بالانس شدن گیم‌پلی، فوتو مد و مرحله جدید seaside resort دریافت کند.

مطلب پیشنهادی
شاهکاری مورد انتظار از کپکام
۵ نکته ضروری که باید پیش از شروع Street Fighter 6 بدانید

همچنین داستان بازی Tekken 8 نیز قرار است ادامه پیدا کند و یک چپتر جدید در راه است. رونمایی از این اپدیت در فینال مسابقات Evo Japan 2024 صورت گرفته است و بندای نامکو امیدوار است که بتواند اینگونه حاشیه‌های قبلی را به دست فراموشی بسپارد. با این محتوای رایگان بدون شک تیم توسعه دهنده حرکت در مسیر پشتیبانی درست را آغاز کرده و باید به همین شکل ادامه دهد.

بازی Tekken 8

در حال حاضر تاریخ عرضه این اپدیت مشخص نیست و برای رونمایی از آن باید بیشتر صبر کنیم. همچنین باید اشاره کنیم که شخصیت‌های مردوک (Marduk) و Fahkumram نیز جزئی از بسته الحلقی سال اول بازی هستند که در ادامه سال در دسترس قرار می‌گیرند.

تکن ۸ هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
نکاتی که قطعا به دردتان می‌خورد
نکاتی که باید پیش از شروع بازی Mortal Kombat 1 بدانید

داستان شرود ؛ پادشاه بازی های شوتر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی