ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم موفاسا شیرشاه
اخبار و مقالات

اولین تریلر فیلم پیش‌درآمد شیرشاه Mufasa: The Lion King منتشر شد [تماشا کنید]

مجموعه شیرشاه امسال فیلم جدیدی دریافت می‌کند که به زندگی موفاسا، پدر سیمبا می‌پردازد. اکنون اولین تریلر Mufasa: The Lion King منتشر شده است. در این فیلم شاهد داستان رشد و رسیدن به شکوه «موفاسا» ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۷:۳۹

مجموعه شیرشاه امسال فیلم جدیدی دریافت می‌کند که به زندگی موفاسا، پدر سیمبا می‌پردازد. اکنون اولین تریلر Mufasa: The Lion King منتشر شده است.

در این فیلم شاهد داستان رشد و رسیدن به شکوه «موفاسا» هستیم و نگاه تازه‌ای به کودکی او و برادرش «تاکا» داریم، که همانطور که می‌دانید تبدیل به دشمن اصلی وی با نام «اسکار» شد. آرون پیِر و کلوین هریسون جونیور به‌ترتیب در نقش‌های موفاسا و تاکا دو صداپیشه اصلی فیلم خواهند بود. با این حال بسیاری از صداپیشگان بازسازی سال 2019 شیرشاه هم در این فیلم حضور دارند، همچون دونالد گلاور در نقش سیمبا، بیانسه در نقش نالا، جان کانی در نقش رافیکی، سث روگن در نقش پومبا و بیلی آیکنر در نقش تیمون.

صداپیشگان جدیدی هم در Mufasa: The Lion King حضور دارند. بلو آیوی کارتر نقش «کیارا»، دختر سیمبا و نالا را بازی می‌کند. از طرف دیگر مس میکلسون در نقش شیر بزرگی به نام «کیروس» ظاهر شده است. تیفانی بون، کاگیسو لدیگا، پرستون نایمن، تاندیو نیوتن، لنی جیمز، آنیکا نونی رُز و کیث دیوید دیگر نام‌های حاضر در این فیلم هستند.

فیلم پیش‌درآمد شیرشاه توسط بری جنکینز کارگردانی شده که به واسطه کارگردانی فیلم Moonlight شهرت دارد. همچنین لین مانوئل میراندا برای این فیلم آهنگسازی خواهد کرد تا به جمع پرستاره آهنگسازان مجموعه شیرشاه همچون التون جان و هانس زیمر بپیوندد.

فیلم Mufasa: The Lion King در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ معادل ۳۰ آذر ۱۴۰۳ راهی سینماها خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
عشق ممکن عنصر آب و آتش
نقد انیمیشن Elemental – آبِ رو آتیش

داستان شرود ؛ پادشاه بازی های شوتر

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی