ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

جوکر افتتاحیه‌ای بهتر از Justice League را تجربه کرد

احتمالا خود برادران وارنر هم انتظار نداشت تا جوکر بتواند یکی از مهمترین فیلم‌های دنیای سینمایی‌اش که قرار بود رقیبی برای اونجرز باشد را حداقل در روز افتتاحیه شکست دهد ولی این اتفاق افتاد و ...

محمد کریمی
نوشته شده توسط محمد کریمی | ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۲

احتمالا خود برادران وارنر هم انتظار نداشت تا جوکر بتواند یکی از مهمترین فیلم‌های دنیای سینمایی‌اش که قرار بود رقیبی برای اونجرز باشد را حداقل در روز افتتاحیه شکست دهد ولی این اتفاق افتاد و تخمین‌ها نشان می‌دهند که جوکر با احتساب ۱۳ میلیون دلاری که در پیش‌نمایش‌های پنجشنبه شب به دست آورد، توانست افتتاحیه ۳۹.۹ میلیون دلاری را در روز جمعه برای خود ثبت کند.

این یعنی بالاتر از Justice League یا همان «لیگ عدالت» (۳۸ میلیون دلار از فروش رو جمعه/۱۳.۵ میلیون از پیش‌نمایش‌های پنجشنبه)، لوگان (۳۳ میلیون دلار از فروش روز جمعه/ ۹.۵ میلیون از پیش‌نمایش‌های پنجشنبه)، ونوم (۳۲ میلیون دلار از فروش روز جمعه/۱۰ میلیون از پیش‌نمایش‌های پنجشنبه) و واندر وومن (۳۸.۷ میلیون دلار از فروش روز جمعه/۱۱ میلیون از پیش‌نمایش‌های پنجشنبه).

فروش فیلم در سینماهای خارج از آمریکا هم در روز افتتاحیه‌اش حدود ۵۷ میلیون دلار بوده که در نتیجه فروش جهانی فیلم را به ۹۷ میلیون دلار می‌رساند. حالا انتظارات بالاتر رفته و تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که تا پایان روز دوشنبه جدیدترین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی بتواند فروش ۲۰۰ میلیون دلاری را تجربه کند.

امتیازات جوکردر کنار آمارهای فروش، نمرات تماشگران در ‌وب‌سایت سینما اسکور (CinemaScore) نیز منتشر شد و فیلم برخلاف IMDB آن‌قدرها نتوانست در اینجا غیر منتظره ظاهر شود. تماشاگران به جوکر امتیاز +B را دادند. البته اگر بخواهیم جزئی‌تر نگاه کنیم، تماشاگران زیر ۳۵ سال فیلم را لایق نمره -A دانستند. برای مقایسه واندر وومن و سه‌گانه بتمن نولان نمره A را از تماشاگران به دست آوردند.

فیلم جوکر که با بودجه ۵۵ میلیون دلاری ساخته شده، مخاطب را با روند تبدیل شدن این شخصیت به یک مجرم بزرگ آشنا خواهد کرد. او در ابتدا کار خود را به عنوان یک استندآپ کمدین شروع می‌کند و رفته رفته با اتفاقاتی روبرو می‌شود که جوکر را تبدیل به یک فرد غیر قابل کنترل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی