ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

جورج میلر از حالا داستان فیلم بعدی Mad Max را آماده کرده است

فیلم فیوریوسا (Furiosa: A Mad Max Saga) تا چند هفته دیگر اکران می‌شود و جورج میلر (George Miller) از همین حالا کار روی داستان بعدی مد مکس را آغاز کرده است.  Furiosa در واقع اسپین‌اف ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۲۹

فیلم فیوریوسا (Furiosa: A Mad Max Saga) تا چند هفته دیگر اکران می‌شود و جورج میلر (George Miller) از همین حالا کار روی داستان بعدی مد مکس را آغاز کرده است. 

Furiosa در واقع اسپین‌اف مدمکس محسوب می‌شود که روی شخصیت فیوریوسا سال‌های پیش از اتفاقات Mad Max: Fury Road جریان دارد.  در این فیلم آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) نقش فیوریوسا را برعهده خواهد داشت، شخصیتی که در فیلم قبلی شارلیز ترون بازیگر آن بود.

مطلب پیشنهادی
عاشقانه‌هایی برای ایجاد حس دلگرمی
۱۰ صحنه عاشقانه سینما که همچنان مخاطب را تکان می‌دهند

جورج میلر در مصاحبه با اینترتیمنت ویکلی اعلام کرد که شخصیت مد مکس نیز حضور کوتاهی در Furiosa: A Mad Max Saga خواهد داشت که می‌تواند به فیلم بعدی از این فرانچایز ختم شود. در واقع جورج میلر در کنار تیم نویسندگی او هنگام ساخت برای Mad Max: Fury Road، داستان مکس قبل از آغاز فیلم را نیز نوشته بودند.

فیلم Mad Max

نویسندگان می‌دانند که مکس در طول فیلم Furiosa در چه شرایطی قرار دارند و داستان این شخصیت مشخص است. جورج میلر در ادامه مصاحبه اعلام کرد که به ساخت فیلم بعدی Mad Max علاقه دارد و دنبال فرصت مناسبی برای آن خواهد بود. با وجود اینکه داستان فیلم بعدی مد مکس مشخص هست، اما فیلم‌نامه‌‌ای نداد. در واقع قدم بعدی برای ساخت فیلم جدیدی از مد مکس نوشتن فیلم‌نامه آن توسط جورج میلر است. 

Furiosa: A Mad Max Saga برای اکران در تاریخ ۲۴ می (۳ خرداد) برنامه ریزی شده است. 

مطلب پیشنهادی
سفر به سوی ناشناخته‌ها
بهترین فیلم های ماجراجویی جذاب هالیوودی

از صعود تا سقوط فال‌اوت | Fallout

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی