ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

Helldivers 2 به زودی از همه بازیکنان استیم می‌خواهد اکانت PSN خود را لینک کنند

نسخه استیم Helldivers 2 به زودی از همه بازیکنان می‌خواهد که با یک اکانت شبکه پلی استیشن وارد بازی شوند. این الزام در زمان عرضه اولیه بازی وجود داشت، اما پس از موفقیت غیرمنتظره اولیه ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۱۳

نسخه استیم Helldivers 2 به زودی از همه بازیکنان می‌خواهد که با یک اکانت شبکه پلی استیشن وارد بازی شوند.

این الزام در زمان عرضه اولیه بازی وجود داشت، اما پس از موفقیت غیرمنتظره اولیه که منجر به مشکلات فنی شدید شد، به طور موقت حذف شد.

اکنون پیامی از سونی در صفحه استیم بازی تایید می‌کند که این الزام در ۳۰ می باز خواهد گشت و همه بازیکنان باید تا ۴ ژوئن اکانت Steam و PlayStation Network خود را لینک کرده باشند.

سونی گفت:

به دلیل مشکلات فنی در لانچ Helldivers 2، ما اجازه دادیم الزام پیوند اکانت‌های استیم به شبکه پلی استیشن به طور موقت اختیاری باشد. این دوره مهلت اکنون به پایان خواهد رسید. لینک کردن اکانت‌ها نقش مهمی در محافظت از بازیکنان و حفظ ارزش‌های ایمنی و امنیت ارائه شده در بازی‌های پلی‌استیشن و استودیو دارد.

به این ترتیب، از ۶ می، همه بازیکنان جدید Helldivers 2 در استیم ملزم به اتصال اکانت خود به یک اکانت PlayStation Network خواهند بود. بازیکنان فعلی از ۳۰ می ورود اجباری را خواهند دید و باید تا 4 ژوئن یک اکانت کاربری استیم و شبکه پلی استیشن را متصل کنند.

Helldivers 2

ما درک می‌کنیم اگرچه این ممکن است برای برخی از شما ناراحت‌کننده باشد، این مرحله به ما کمک می‌کند تا به ساخت جامعه‌ای از بازیکنان ادامه دهیم که همه شما به عضویت در آن افتخار کنید.

Warbond پرمیوم بعدی Helldivers 2 تحت عنوان Polar Patriots در ۹ می منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی شامل سلاح‌ها، زره‌ها، شکلک‌ها و شنل‌های جدید است.

طبق گزارش شرکت تحقیقاتی Circana که گزارش فروش صنعت بازی‌های ایالات متحده در ماه مارس را منتشر کرد، Helldivers 2 پس از گذشت تنها دو ماه، در حال حاضر رتبه هفتم در فروش کلی دلاری برای بازی‌های منتشر شده سونی را در اختیار دارد.

مطلب پیشنهادی
مرد عنکبوتی، شگفت‌انگیزتر از همیشه
بررسی بازی Marvel’s Spider-Man 2

از صعود تا سقوط فال‌اوت | Fallout

بازی Resident Evil 9 به زودی معرفی می‌شود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی