ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ظاهرا یکی از استودیوهای اکتیویژن روی بازی جدید Donkey Kong کار می‌کرده

به تازگی ادعا شده که استودیوی Vicarious Visions از شرکت اکتیویژن، زمانی روی یک بازی سه بعدی Donkey Kong کار می‌کرده است. عنوانی که بنا به گزارش‌ها با اسم رمزی «Freedom» شناخته می‌شد، برای نینتندو ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۴۹

به تازگی ادعا شده که استودیوی Vicarious Visions از شرکت اکتیویژن، زمانی روی یک بازی سه بعدی Donkey Kong کار می‌کرده است.

عنوانی که بنا به گزارش‌ها با اسم رمزی «Freedom» شناخته می‌شد، برای نینتندو سوییچ در حال توسعه بود و در نهایت کنار گذاشته شد. طبق گزارش‌ها، یک پلتفرمر سه بعدی متمرکز بر حرکت بود که در یکی از مکانیک‌های کلیدی، Donkey Kong در حال چرخیدن روی تاک‌ها بود.

این خبر اولین بار توسط سایت طرفداری DK Vine منتشر شد، با یک ویدیوی جدید از تاریخ‌دان بازی‌های ویدیویی، لیام رابرتسون که گزارش را شرح می‌داد.

مطلب پیشنهادی
دنبال چالشی دو نفره می‌گردید؟
بازی Bread & Fred برای شما و بهترین دوستتان ساخته شده!

DK Vine ادعا می‌کند که به دنبال گنجاندن شخصیت‌های نینتندو در Skylanders SuperChargers، این پروژه چراغ سبز گرفت که نینتندو را تحت تاثیر قرار داد، اما رابرتسون نتوانست این بخش از گزارش را ثابت کند.

به دنبال آن، نینتندو با Vicarious Visions برای کار بر روی پروژه همکاری کرد. با توجه به گفته‌های سایت، Shigeru Miyamoto به شدت درگیر آن بود و بازخورد و پیشنهاداتی را برای مکانیک ارائه می‌کرد.

اکتیویژن

به گفته رابرتسون، بازی هرگز فراتر از مراحل اولیه پیشرفت نکرد و حدود ۶ ماه روی آن کار شد. با این حال، به دلیل تغییر تمرکز تقریبا انحصاری اکتیویژن بر Call of Duty، این پروژه در نهایت شکست خورد. طبق گزارش‌ها، این بازی در سال ۲۰۱۶ کنار گذاشته شد.

آخرین بازی سری اصلی دانکی کونگ، Donkey Kong Country: Tropical Freeze، در سال ۲۰۱۴ برای Wii U منتشر شد و سپس در سال ۲۰۱۸ دوباره منتشر شد.

Donkey Kong همچنان در رسانه‌های گسترده‌تر مورد توجه نینتندو قرار گرفته و نقش اصلی فیلم Super Mario Bros را بازی کرد. یک منطقه با موضوع Donkey Kong نیز امسال به Super Nintendo World در ژاپن اضافه خواهد شد.


چه بلایی سر Plants vs. Zombies اومد؟

اولین تریلر از فیلم پرستاره Megalopollis منتشر شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی