ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Battlefield 2042
اخبار و گزارش‌ها

بازی جدید Battlefield توسط بزرگ‌ترین تیم توسعه فرانچایز ساخته می‌شود

همانطور که می‌دانید نسخه جدید از بتلفیلد (Battlefield) در دست ساخت قرار دارد و به نظر می‌رسد که بزرگ‌ترین تیم توسعه دهنده تاریخ این فرانچایز، روی این بازی کار می‌کند.  ماه پیش الکترونیک آرتز اعلام ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۴۷

همانطور که می‌دانید نسخه جدید از بتلفیلد (Battlefield) در دست ساخت قرار دارد و به نظر می‌رسد که بزرگ‌ترین تیم توسعه دهنده تاریخ این فرانچایز، روی این بازی کار می‌کند. 

ماه پیش الکترونیک آرتز اعلام کرد که استودیو Motive، سازنده ریمیک Dead Space و Star Wars: Squadrons، به تیم‌های ساخت بتلفیلد اضافه می‌شود. اکنون علاوه‌‌بر Motive، استودیوهای دایس، Criterion و Ripple Effect تمام تمرکز خود را معطوف ساخت تجربه‌های چند نفره وتک نفره از سری بازی Battlefield کرده‌اند. 

مطلب پیشنهادی
بازگشت به ریشه‌های فرنچایز
بازی بعدی Battlefield احتمالا حالت بتل رویال رایگان خواهد داشت

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل الکترونیک آرتز، در کنفرانس مالی اخیر شرکت اعلام کرد که بزرگ‌ترین تیم توسعه تاریخ فرانچایز را به دور هم جمع‌کرده‌اند. ویلسون شخصا ساخته این تیم بزرگ را تجربه کرده و اعلام کرد که با یک بازی لایو سرویس بسیار بزرگ طرف هستیم که او را بسیار هیجان زده کرده است. 

بازی Battlefield

پشتیبانی از بتلفیلد ۲۰۴۲ با فصل هفتم به نام  Turning Point به پایان رسید تا تمام تمرکز دایس معطوف نسخه بعدی این سری شود. در حال حاضر اطلاعات چندانی از پروژه‌های Battlefield در دست ما قرار ندارد و تنها می‌دانیم که یک «دنیای بتلفیلد» (Battlefield universe) در راه است که این مجموعه را به ریشه‌های خودش باز می‌گرداند.

 نسخه بعدی Battlefield احتمالا در پاییز سال ۲۰۲۵ برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ به بازار عرضه می‌شود.


چندتا از این اصطلاحات ویدیوگیمی رو می‌دونید؟ | قسمت دوم

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی