ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ریبوت بازی Perfect Dark در شرایط بسیار بدی قرار دارد

چهار سال پیش از ریبوت پرفکت دارک (Perfect Dark) توسط مایکروسافت رونمایی شد، اما به نظر می‌رسد که این بازی در شرایط چندان خوبی قرار ندارد.  مایکروسافت به تازگی چهار استودیو آرکین آستین، آلفا داگ، ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۴:۰۵

چهار سال پیش از ریبوت پرفکت دارک (Perfect Dark) توسط مایکروسافت رونمایی شد، اما به نظر می‌رسد که این بازی در شرایط چندان خوبی قرار ندارد. 

مایکروسافت به تازگی چهار استودیو آرکین آستین، آلفا داگ، Roundhouse Games و Tango Gameworks را تعطیل کرده و به نظر می‌رسد که استودیوهای داخلی این شرکت اصلا شرایط خوبی نداشته باشند.  بنابر گزارش جف گراب که یک خبرنگار شناخته شده در صنعت محسوب می‌شود، ریبوت بازی Perfect Dark در سال‌های گذشته پیشرفته بسیار کمی داشته و در شرایط بسیاری بدی قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
حتما به این موارد دقت کنید
۶ اشتباهی که نباید در استارفیلد انجام دهید

ادعای گراب توسط دیگر منابع فعال در صنعت ویدئو گیم تایید شده و الکس دونالدسون از VG247 نیز اعلام کرد که داستان‌های دیوانه‌کننده‌ای در مورد توسعه ریبوت پرفکت دارک شنیده است که به خاطر احترام به تیم سازنده که واقعا سخت تلاش می‌کند، آن‌ها را منتشر نکرده است. لیام رابرتسون نیز توسعه بازی Perfect Dark را به یک آشفتگی بزرگ و طولانی تشبیه کرده است. 

بازی Perfect Dark

ساخت ریبوت پرفکت دارک ابتدا برعهده استودیو The Initiative قرار داشت، ولی در سال ۲۰۲۱ کریستال داینامیکس نیز به پروژه پیوست. با این وجود در سال‌های گذشته به صورت پیاپی شاهد جدایی اعضای کلیدی تیم از این استودیوها بودیم و Perfect Dark کارگردان طراحی، مدیر طراحی، طراح مراحل ارشد، طراح مراحل اصلی و سازنده اصلی جهان خود را از دست داده است. 

گزارشات حاکی از آن هستند که این شرکت در زمینه اداره استودیوهای و آی‌پی‌های داخلی خود سردرگم است و اخراج ۱۹۰۰ نفر بدون شک کمکی به بهبود شرایط نمی‌کند. 

مطلب پیشنهادی
زمین کاملا هم یک بیابون بی آب و علف نیست
۵ مکان‌ مهم کره زمین در استارفیلد و نحوه پیدا کردنشان

ویچر چجوری با موسیقی داستان میگه؟ 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی