ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم جدید ارباب حلقه‌ها، The Hunt for Gollum معرفی شد

برادران وارنر اولین سری از فیلم‌های لایو اکشن جدید خود ارباب حلقه‌ها را در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد کرد که تمرکز آن بر گالم با بازی اندی سرکیس است. دیوید زسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری، ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۸:۳۲

برادران وارنر اولین سری از فیلم‌های لایو اکشن جدید خود ارباب حلقه‌ها را در سال ۲۰۲۶ اکران خواهد کرد که تمرکز آن بر گالم با بازی اندی سرکیس است.

دیوید زسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری، گفت پیتر جکسون، فیلمساز اصلی سه‌گانه اصلی و همکارانش، فرن والش و فیلیپا بوینس تهیه‌کننده فیلم هستند و «در تمام مراحل از راه درگیر پروژه خواهند بود».

زسلاو گفت که این پروژه در حال حاضر در مراحل اولیه فیلمنامه‌نویسی توسط نویسندگان والش و بوینس، همراه با فیبی گیتینز و آرتی پاپاجئورگیو قرار دارد و «درباره داستان‌هایی است که هنوز گفته نشده است».

مطلب پیشنهادی
نگاهی به زندگی لسان الغیب سینما
مروری بر زندگینامه تیموتی شالامه: از کودکی تا Dune 2

در یک بیانیه مطبوعاتی، استودیو فاش کرد که عنوان موقت این فیلم Lord of the Rings: The Hunt for Gollum است و کارگردانی آن بر عهده سرکیس است و نقش اصلی را نیز بر عهده خواهد داشت.

برادران وارنر اولین بار در فوریه ۲۰۲۳ اعلام کرد که رهبران تازه تاسیس استودیو، مایک دی لوکا و پم عبدی قراردادی برای ساخت چندین فیلم بر اساس کتاب‌های تالکین از طریق لِیبل WB New Line Cinema بسته‌اند.

Freemode، بخشی از Embracer Group، قرارداد حقوق اقتباس را برای کتاب‌هایی از جمله «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» تحت سرمایه‌گذاری به نام Middle-earth Enterprises انجام داد.

ارباب حلقه‌ها

یک فیلم جداگانه و انیمیشن سرزمین میانه تحت عنوان The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim در ۱۳ دسامبر با کارگردان کنجی کامیاما اکران می‌شود. داستان این فیلم ۲۰۰ سال قبل از وقایع هابیت است.

سه‌گانه اصلی ارباب حلقه‌ها به کارگردانی جکسون، نزدیک به ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت. سه‌گانه بعدی جکسون که بر اساس هابیت ساخته شده بود، با این مقدار مطابقت داشت.

مطلب پیشنهادی
از صحنه‌های غم‌افزا گرفته تا لحظات حماسی!
۱۰ صحنه در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها که اشک را به چشمان طرفداران می‌آورد

ویچر چجوری با موسیقی داستان میگه؟ 

گزارش: تعدیل نیرو در مایکروسافت همچنان ادامه دارد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی