ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تاریخ اکران فیلم 28 Years Later مشخص شد

روند ساخت فیلم ۲۸ سال بعد (28 Years Later) به خوبی پیش می‌رود و اکنون سونی از تاریخ اکران آن به صورت رسمی رونمایی کرده است.  فرانچایز ۲۸ قرار است دنباله‌ای دو قسمتی دریافت کند ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۱۴

روند ساخت فیلم ۲۸ سال بعد (28 Years Later) به خوبی پیش می‌رود و اکنون سونی از تاریخ اکران آن به صورت رسمی رونمایی کرده است. 

فرانچایز ۲۸ قرار است دنباله‌ای دو قسمتی دریافت کند که فیلم اول آن به کارگردان دنی بویل (Danny Boyle) در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۵ (۳۰ خرداد ۱۴۰۴) اکران می‌شود. بویل کارگردان اصلی این فرانچایز است که پارت اول این دنباله را می‌سازد و نیا داکوستا (Nia DaCosta) که سابقه ساخت Candyman را در کارنامه خود دارد، به عنوان کارگردان پارت دوم انتخاب شده است.

مطلب پیشنهادی
چگونگی تبدیل مارمولک به پادشاه هیولاها
بررسی تغییرات جُثه گودزیلا از گذشته تا حال

الکس گارلند نیز به عنوان نویسنده بازگشته است و فیلم‌نامه هر دو قسمت فیلم ۲۸ سال را می‌نویسد. دو هفته پیش نیز اعلام شد که جودی کومر (Jodie Comer)، رالف فاینس (Ralph Fiennes) و آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) به عنوان بازیگر‌های نقش اصلی فیلم 28 Years Later انتخاب شده‌اند.

فیلم 28 Years Later

فیلم سینمایی «۲۸ روز بعد» با هنرنمایی کیلین مورفی سال ۲۰۰۲ به اکران درآمد و از جمله آثار زامبی‌محوری است که زامبی را نه به عنوان موجوداتی آهسته و ضعیف، بلکه به عنوان موجوداتی سریع، ترسناک و خطرناک نشان می‌دهد. این فیلم در سال ۲۰۰۷ یک دنباله مستقل و غیرمستقیم به نام «۲۸ هفته بعد» دریافت کرد.

قسمت اول فیلم ۲۸ سال بعد در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۵ (۳۰ خرداد ۱۴۰۴) اکران می‌شود.


رکورددار ایرانی شورش در شهر در جهان! | ویجی کست با @Nevermore1414

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی