ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ظاهرا حذف بازی Helldivers 2 از استیم تصمیم خود سونی بوده است

بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) چندی پیش در ۱۷۰ کشور از دسترس خارج شده بود و به نظر می‌رسد این تصمیم از سوی سونی اتخاذ شده بود.  سونی به سرعت متوجه اشتباه خود شد، ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۴:۵۰

بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) چندی پیش در ۱۷۰ کشور از دسترس خارج شده بود و به نظر می‌رسد این تصمیم از سوی سونی اتخاذ شده بود. 

سونی به سرعت متوجه اشتباه خود شد، اما هل دایورز ۲ هنوز در بعضی کشورها قابل بازی نیست. اکنون یکی از کاربران ردیت با پیام‌ دادن به پشتیبان استیم متوجه شده است که سونی به عنوان ناشر مقصر این قضیه بود. خیلی‌ها استیم و استودیو Arrowhead را مقصر می‌دانستند، اما به نظر می‌رسد که همه تصمیمات توسط خود ناشر گرفته شده بود. 

مطلب پیشنهادی
از ازیکیل تا خود مادام وب
۷ شخصیتی عنکبوتی که در Madame Web حضور دارند

سونی ساخت اکانت PSN برای بازیکنان هل دایورز ۲ را ضروری کرده بود، اما شبکه پلی استیشن برعکس استیم در خیلی از نقاط جهان در دسترس نیست. HellDuke اسکرین شاتی از مکالمه خود با پشتیبانی استیم منتشر کرده است که به سرعت در سراسر جامعه بازی Helldivers 2 به اشتراک گذاشته شد. این مکالمه مشخص می‌کند که استیم توسط سونی مجبور به حذف بازی از فروشگاه خود در برخی کشورها شده بود.

بازی Helldivers 2

پاسخ استیم و ولو نیز این بود که اجازه ریفاند را به همه بازیکنان (بدون در نظر گرفتن پلی تایم) در این ۱۷۰ کشور داده بود. ضرورت اتصال به PSN تنها سه ساعت طول کشید و بیش از ۳۰۰ هزار بازخورد منفی برای بازی Helldivers 2 به همراه داشت. عقب نشینی سونی باعث شد که هل دایورز ۲ طی ۲۴ ساعت، ۲۰۰ هزار بازخورد مثبت از طرفداران و بازیکنان کسب کند.

بازی Helldivers 2 هم‌اکنون برای پلی استیشن ۵ و پی‌سی در دسترس است.

مطلب پیشنهادی
یور فرندلی نیبرهود اسپایدرمن!
کوییز ۲۹ ویجیاتو؛ چقدر با اسپایدرمن آشنا هستید؟ (قسمت ۲)

داستان مستر بیست ؛ پادشاه یوتوب

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • iman-generous
    iman-generous | ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

    خوب از اول هم همین بود دیگه! این چه خبری بود زدید؟ خود سونی خواسته بود که اکانت استیم و سونی لینک بشه و اگر نشه، بازی از دسترس خارج بشه؟ منظور مقاله شما چیست؟ مثلا فکر کرده بودید یوبی سافت و آمازون پشت قضیه بوده اند؟ یا آقای فراستی گفته حذف بشه؟؟!

مطالب پیشنهادی