ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اطلاعات لو رفته از ۲ بازی جدید Call of Duty نادرست بودند

شب گذشته اطلاعاتی از بازی های معرفی نشده کال آو دیوتی (Call of Duty) لو رفته بود که به نظر می‌رسد هیچکدام از آن‌ها واقعی نیستند.  این شایعات تا حدودی قابل باور بودند، چون ۲ ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۴۵

شب گذشته اطلاعاتی از بازی های معرفی نشده کال آو دیوتی (Call of Duty) لو رفته بود که به نظر می‌رسد هیچکدام از آن‌ها واقعی نیستند. 

این شایعات تا حدودی قابل باور بودند، چون ۲ دیتاماینر کال آف دیوتی (Visceral و VondyisPog) منبع آن‌ها بودند و در گذشته سابقه گزارش اطلاعات دقیقی از سری بازی  Call of Duty داشتند. هر دو لیکر به دو پروژه جدید از کال آو دیوتی اشاره داشتند که Anvil و Devilwood نام داشتند، اما به نظر می‌رسد که چنین پروژه‌های در فایل‌های بازی وجود ندارند.

مطلب پیشنهادی
سال ۱۴۰۳؛ طوفانی‌تر از همیشه شروع شد
کال اف دیوتی وارزون موبایل | نقد و بررسی تخصصی + لینک دانلود

طبق اطلاعات منتشر شده، Anvil توسط استودیو Infinity Ward براساس Ghosts و Devilwood توسط استودیو Sledgehammer بر اساس Advanced Warfare ساخته می‌شد. احتمالا اینفینیتی وارد نسخه سال ۲۰۲۶ و Sledgehammer نسخه سال ۲۰۲۷ کال آو دیوتی را می‌سازند، اما اطلاعات لو رفته اشتباه هستند. 

این دو لیکر حتی نام پروژه‌ها را نیز درست لو نداده‌اند و همین موضوع باعث می‌شود که به دیگر جزئیات نیز شک کنیم. اشتباه صورت گرفته توسط افراد زیادی مورد توجه قرار گرفته بود و حالا Visceral و VondyisPog به انتشار اطلاعات نادرست اعتراف کرده‌اند. 

بازی Call of Duty

گزارشات حاکی از آن هستند که بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War در شوکیس ایکس باکس گیمز در تاریخ ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) به طرفداران معرفی می‌شود.  قسمت داستانی بازی توسط استودیو Raven Software توسعه داده شده و بخش چند نفره و زامبی‌ها توسط Treyarch Games – توسعه‌دهنده اصلی سری Black Ops، مدیریت می‌شود.

Call of Duty: Black Ops Gulf War برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ در دست ساخت قرار دارد.


از بستن استودیوهای ایکس باکس تا محدودیت‌های احمقانه پلی‌استیشن | ویجی‌لاگ پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی