ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Elden Ring
اخبار و گزارش‌ها

Kai Cenat پس از ۱۶۶ ساعت و ۱۷۰۱ مرگ، Elden Ring را به پایان رساند

تنها ۳۰ ساعت صرف مبارزه با Malenia شد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

شاید ۱۶۶ ساعت و بیش از ۱۷۰۰ مرگ طول کشیده باشد، اما Kai Cenat بالاخره توانست Elden Ring را تمام کند و به استریم ماراتن خود پایان دهد.

ممکن است Elden Ring به سختی برخی از بازی‌های دیگر استودیو FromSoftware سخت نباشد، اما همچنان یک چالش جهنمی است، به خصوص اگر در ژانر سولزلایک تازه‌کار باشید.

کای سنات، استریمر شناخته شده، تصمیم گرفت بازی را در یک ماراتن (بدون احتساب خوابیدن) به پایان برساند و تا زمانی که به تیتراژ نرسد، متوقف نشود. او بازی خود را هفته گذشته در ۱۰ می آغاز کرد که با توجه به عدم تجربه‌ش در ژانر سولزلایک تقریبا همانطور که حدس می‌زنید، جالب شروع شد.

Elden Ring

سنات ۶ ساعت و ۱۲۳ مرگ را صرف تلاش برای عبور از The Tree Sentinel کرد، قبل از اینکه به یک مانع اشک آور به شکل Red Wolf of Radagon برخورد کند که ۵۰ بار دیگر او را کشت.

اگرچه بسیاری تصور می‌کردند که سنات پس از ۳۰ ساعت و بیش از ۴۰۰ مرگ در تلاش برای عبور از Malenia، یکی از معروف‌ترین باس‌های بازی، نمی‌تواند الدن رینگ را به پایان برساند، اما او با شکست دادن Elden Beast به مخالفان ثابت کرد که اشتباه می‌کنند و در نهایت ماراتن خود را به پایان رساند.

در مجموع، سنات با ۱۶۶ساعت بازی و ۱۷۰۱ مرگ، بازی را تمام کرد. بازیکنان باتجربه Elden Ring احتمالا با خود می‌خندند، اما با توجه به عدم تجربه او در ژانر Soulslike، در واقع نتیجه بدی نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی