ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Call of Duty Modern Warfare 3
اخبار و گزارش‌ها

یک پایان پنهان از Call of Duty Modern Warfare 3 فاش شده است

پایانی تاریک‌تر برای سه‌گانه‌ای محبوب

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۰:۴۸

نسخه سال 2011 بازی Call of Duty Modern Warfare 3 یک پایان خاطره‌انگیز برای سه‌گانه اصلی مدرن وارفر رقم زد، اما اکنون مشخص شده که ابتدا پایان نسبتا متفاوتی برای آن در نظر گرفته شده بود.

در پایان مدرن وارفر 3، کاپیتان پرایس بالاخره توانست به شکلی شاعرانه و البته خشن از شر ولادیمیر ماکاروف خلاص شود. او سپس در حالی که به جنازه آویزان ماکاروف می‌نگرد، سیگار معروف خود را روشن می‌کند و صفحه سیاه می‌شود. بدین ترتیب، پرایس داستان خود را به‌عنوان یکی از اندک بازماندگان سه‌گانه مدرن وارفر به پایان رساند. اما حتی او هم قرار نبود در پایان ابتدایی بازی جان سالم بدر ببرد.

سیزده سال پس از انتشار بازی، یک صحنه حذف شده از پایان بازی در اینترنت منتشر شده است که قرار بود بعد از تیتراژ پایانی آن نمایش داده شود. در این صحنه یک دقیقه‌ای در حالی که پرایس سیگار به‌دست روی زمین نشسته و جنازه ماکاروف هم همچنان آویزان است، فردی مرموز با کت و شلوار از دور ظاهر می‌شود و پس از چند ثانیه صحنه را ترک می‌کند. می‌توان برداشت کرد که این فرد در واقع نماد مرگ باشد، چرا که سیگار پرایس از دستان بی‌جان او رها می‌شود و صفحه مجددا سیاه می‌شود. سپس تصویری از چهار شخصیت اصلی مدرن وارفر یعنی پرایس، سوپ، گز و گوست نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده مرگ هر چهار نفر است.

این صحنه توسط یک یوتیوبر به نام yo yo پخش شده است. او با دستکاری فایل‌های Call of Duty Modern Warfare 3 موفق به کشف یک کات سین به نام The Shadow Man شد و آن را به شکل عمومی منتشر کرد. به همین دلیل می‌توان برداشت کرد که اینفینیتی وارد و اسلجهمر گیمز ابتدا این صحنه را به عنوان پایان نهایی بازی در نظر گرفته بودند، اما در نهایت از آن صرف نظر کردند.

مطلب پیشنهادی
سال ۱۴۰۳؛ طوفانی‌تر از همیشه شروع شد
کال اف دیوتی وارزون موبایل | نقد و بررسی تخصصی + لینک دانلود

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی