ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

شایعه: کنسول دستی سونی می‌تواند بازی‌های PS4‌ را اجرا کند

ادعایی از سوی یک خبرنگار روسی

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۴۳

با توجه به موفقیت‌های نینتندو سوییچ و استیم دک، محبوبیت کنسو‌ل‌های دستی روبه افزایش بوده و بر اساس شایعات به نظر می‌رسد که سونی نیز قصد بازگشت به این بازار را دارد. 

PlayStation Portal دستگاهی است که سونی برای ریموت پلی به بازار عرضه کرده، ولی احتمالا یک کنسول دستی نیز در دست ساخت دارد. آنتون لوگوینوف (Anton Logvinov) یک خبرنگار روسی است که سابقه لو دادن چندین خبر از سونی را دارد و حالا به صحبت درباره یک پلی استیشن دستی جدید پرداخته است.

لوگوینوف ادعا دارد که در زمان لانچ این کنسول، تعدادی از بازی‌های پلی استیشن ۴ را می‌تواند اجرا کند. هنوز مشخص نیست که آیا این کنسول می‌تواند همه بازی‌های PS4 را به صورت بومی و نیتیو اجرا می‌کند یا سونی بازی‌های کنسول نسل هشتمی خود را باید برای آن پورت کند. لوگوینوف همچنین اشاره کرد که از نظر خرده فروشان، موفقیت این کنسول تضمین شده نیست و استقبال از آن الزاما خوب نخواهد بود. 

کنسول دستی سونی

با وجود اینکه کنسول‌های خانگی همیشه برای سونی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، اما این شرکت سعی دارد منبع درآمد خود را بیشتر کند. انتشار بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای پی‌سی یک استراتژی بسیار موفق از سوی این شرکت بوده و پی‌سی‌بازان به خوبی از اکثر این عناوین استقبال می‌کنند. به عنوان مثال گوست آو سوشیما فروش بسیار خوبی را در استیم تجربه کرده و بیش از ۷۵ هزار بازیکن همزمان داشته است.

بازار کنسول‌های برای سال‌ها در اختیار نینتندو قرار داشته و حالا سونی می‌خواهد یک بار دیگر با این شرکت به رقابت بپردازد. از طرف دیگر این شرکت سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای ورود به بازار موبایل گیمینگ انجام داده است.

مطلب پیشنهادی
سنگ قبر دنیای مرد عنکبوتی سونی
نقد فیلم مادام وب (Madame Web)
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی