ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

از هوش مصنوعی Copilot در بازی ماینکرفت استفاده می‌شود

هوش مصنوعی به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای بشر در سال‌های گذشته تبدیل شده و مایکروسافت قصد دارد از تکنولوژی Copilot در بازی‌های خودش استفاده کند.  این شرکت در رویداد Surface and AI از هوش مصنوعی ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۲۸

هوش مصنوعی به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای بشر در سال‌های گذشته تبدیل شده و مایکروسافت قصد دارد از تکنولوژی Copilot در بازی‌های خودش استفاده کند. 

این شرکت در رویداد Surface and AI از هوش مصنوعی Copilot برای رقابت با ChatGPT و Gemini رونمایی کرد. اکنون مایکروسافت ویدئویی در توییتر منتشر کرده است که نشان می‌دهد چگونه بازیکنان می‌توان با استفاده از Copilot ساخت شمشیر در بازی ماینکرفت را یاد بگیرند. شما می‌توانید ویدئو منتشر شده را در زیر تماشا کنید:

بنابر گزارش Windows Central، این هوش مصنوعی مانند اکثر مدل زبانی بزرگ به زبان معمولی پاسخ می‌دهد، نحوه استفاده از منابعی را که در اختیار دارید را توضیح داده و حتی شما را به سمت آن‌ها هدایت می‌کند. مایکروسافت تاکید کرد که داده‌های مورد استفاده برای Copilot روی دستگاه باقی می‌مانند و بدون رضایت کاربر در فضای ابری آپلود یا برای آموزش بیشتر این هوش مصنوعی استفاده نمی‌شوند.

استفاده از هوش مصنوعی Copilot در ماینکرفت

این ویژگی از لحاظ تئوری می‌تواند بسیار خوب باشد، اما هنوز کاربردی بودن آن هنوز مشخص نیست. توهم هوش مصنوعی یکی از مشکلات اصلی مدل زبانی بزرگ محسوب می‌شود و استفاده از آن‌ها به این شکل در بازی‌ها می‌تواند سناریوهای عجیب و نادرستی به وجود آورد.

ماینکرفت اولین عنوانی خواهد بود که Copilot در آن پیاده سازی می‌شود، اما در آینده این تکنولوژی می‌تواند در دیگر بازی‌های این شرکت نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی
چه خبر از منجی ایکس باکس؟
استارفیلد تونست ایکس باکس رو نجات بده؟ | ویجی کست
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی